• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 180x205 cm

Planujesz zakup nowego materaca 180x205 cm. Kluczem do sukcesu jest dobranie właściwych parametrów, decydujących o tym, czy będzie Ci wygodnie. Wpływ na to ma m.in. twardość materaca. U nas masz do wyboru cztery możliwości, od miękkiej po bardzo twardą.

Sen to bardzo ważny element naszego życia. Aby zapewnić sobie komfort i odpowiedni wypoczynek, warto wybrać jeden z naszych materaców 180x205 cm, które produkujemy z surowców pierwszej jakości. Dostępne są u nas materace bonellowe, nowoczesne materace sprężynowe Multipocket. kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne i termoplastyczne. Udostępniamy także produkty dwustronne. Każdy materac 180x205 cm powstaje na indywidualne zamówienie klienta i jest wysyłany jako produkt fabrycznie nowy. W trosce o wysoką jakość, materace 100x205 cm transportujemy tylko na płasko, aby rolowanie nie zaszkodziło ich poszczególnym elementom.

Materace 180x205 cm skrojone na miarę

Bardzo ważnym parametrem każdego materaca 90x205 cm jest stopień jego twardości. Prezentujemy produkty miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zachęcamy do tego, aby twardość materaca dopasować do masy ciała i wzrostu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze najlepszej opcji. Zapraszamy do zakupów.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7