• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 180x225 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 180x225 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 180x225 cm

Wysokiej klasy materac 180x225 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 180x225 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 225x180 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 225x180 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 180x225 cm z materacem.

 

Wygodne i komfortowe materace 180x225 cm

Wygodne, doskonale wykonane materace 180x225 cm. Produkujemy materace 110x180 cm z dbałością o każdy szczegół. Materiały, z których są wykonane to surowce najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na trwałość naszych produktów i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Przy zakupie nowego materaca zachęcamy naszych klientów do skorzystania z fachowej pomocy. Nasi konsultanci doradzą w wyborze, wyjaśnią wszelkie wątpliwości i wspólnie z Państwem wybiorą najlepszy materac 180x225 cm.

Kryteria wyboru materaca 180x225 cm

Aby nasz materac 175x225 cm spełniał swoją rolę musi posiadać odpowiednie parametry, na które składa się jego twardość, typ wkładu wewnętrznego oraz rodzaj warstw zewnętrznych. Odpowiednio dobrana twardość do wagi to klucz do właściwego wsparcia ciała i komfortowego wypoczynku.

Skala twardości naszych materacy 180x225 cm przedstawia się w następujący sposób:

Wkłady wewnętrzne dzielą się na piankowe, sprężynowe bonellowe i sprężynowe kieszeniowe (multipocket, max plus, mini). Materace piankowe i materace pocketowe posiadają elastyczność punktową, natomiast materace bonellowe elastyczność powierzchniową.

Wykorzystane w budowie materaca 180x225 cm materiały

Materace miękkie wykonane są z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej visco memory. Materace średnio twarde to kwestia wyboru pomiędzy pojedynczą warstwą pianki termoelastycznej visco memory, pianką wysokoelastyczną HR, lateksem, pianką moletowaną. Materace twarde wykonujemy z warstwy kokosowej lub warstwy trawy morskiej, natomiast bardzo twarde z podwójnej warstwy kokosowej lub podwójnej warstwy kokosowej i końskiego włosia.

Istotnym elementem każdego materaca jest również pokrowiec, który nie tylko chroni materac przed zabrudzeniem, ale może posiadać wiele dodatkowych właściwości. Do wyboru pokrowce: Aloe Vera, Tencel, pikowany Jersey, niepikowany Jersey, grafitowy Żakard, Bamboo, Silver.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.07.2024