• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 190x190 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 190x190 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 190x190 cm

Wysokiej klasy materac 190x190 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 190x190 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

 

Jaki materac 190x190 wybrać?

 

Prezentowane na naszej stronie modele materacy 190x190 cm to trwałe, doskonałej jakości produkty. Bezpieczne, wykonane z atestowanych materiałów, mogą być bez obaw używane przez dzieci, osoby z alergiami. Jeżeli wybór odpowiedniego modelu materaca 190x190 sprawia Ci trudność możesz liczyć na pomoc naszych doradców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej fachowej wiedzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek lub wskażą konkretny model, który spełni Twoje oczekiwania. Nasi konsultanci dostępni są pod numerami telefonów 577 411 555 oraz 720 706 281.

Duży wybór rozmiarów materacy 190x190

Oferujemy bardzo szeroki zakres rozmiarów zarówno jeśli chodzi o szerokość jak i długość materacy. Dostępne są modele jednoosobowe jak materac 60x190 cm jak i duże, małżeńskie materace 190x190 cm. Rozmiary zmieniają się co 5 cm. Możliwe jest maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, w których warto wykorzystać każdą lukę.

Zakup materaca nie musi być kosztowny ale powinien nam służyć wiele lat, dlatego warto dokonać wyboru u doświadczonego producenta, będącego na rynku od długiego czasu.

Właściwości poszczególnych materacy 190x190 cm

Wszystkie wykorzystane w materacach warstwy posiadają indywidualne, charakterystyczne cechy, które wyróżniają go spośród innych. Materace z trawy morskiej, materace kokosowe, materace wysokoelastyczne lub materace lateksowe wykonane są z różnych surowców. Materace lateksowe charakteryzują się dużą sprężystością, elastycznością oraz trwałością. Lateks delikatnie zmiękcza materac, łatwo dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma dobre właściwości wentylujące, doskonale przepuszcza powietrze. Jest materiałem odpowiednim dla alergików. Materace kokosowe i z trawy morskiej cechuje odporność na wilgoć. Jest przez nie szybko wchłaniana (nie wnika wewnątrz materaca) i natychmiast oddawana do otoczenia. Brak sprzyjających warunków sprawia, że nie rozwijają się w niej bakterie i grzyby, nie gromadzą chorobotwórcze patogeny. Odpowiednie dla osób, które mają problem z potliwością.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.07.2024