• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 195x200 cm

Sen na wygodnym materacu 195x200 cm to gwarancja pełnej regeneracji organizmu oraz dobrego samopoczucia. Ma on ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie każdego dnia. Zadbaj o siebie i swoich bliskich z materacami sklepu Godre.pl

Większość dużych firm produkujących materace 195x200 cm ma dzisiaj nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o zmianę parametrów wykonywanych modeli. Zarówno w skali mikro jak i makro, w Godre.pl jesteśmy w stanie wyprodukować dowolnie skomponowane zlecenie i indywidualnie spersonalizowany model materaca w ciągu dwóch dni roboczych. Oczywiście na każdym etapie realizacji takiego zamówienia pracownicy Godre.pl służą swoją wiedzą i doświadczeniem, podpowiadając klientom, jak powinni dopasować odpowiedni materac 190x200 cm do swoich potrzeb i predyspozycji.

Profesjonalne materace 195x200 cm od Godre.pl

Przez lata produkcji materaców średniotwardych, bonellowych, kieszeniowych, kokosowych czy lateksowych, nauczyliśmy się w Godre.pl, że najlepsze są modele przygotowane na wyłączne zlecenie klienta, z jego precyzyjnymi wytycznymi i taki wariant produkcji oferujemy również u siebie. Wszystko to sprawia, że klient ma maksymalny komfort podczas dokonywania wyboru, a tak duża różnorodność materiałów i technik produkcyjnych sprawia, że różne są również ceny proponowanych modeli materaców 125x200 cm.  U nas można więc zamówić materac dopasowany nie tylko do ciała, ale również grubości portfela.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023