• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x150 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 60x150 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 60x150 cm

Wysokiej klasy materac 60x150 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 60x150 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 150x60 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 150x60 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 60x150 cm z materacem.

 

Jaki materac 60x150 wybrać?

Nasz sklep prezentuje bogatą ofertę materaców w małych rozmiarach. Niewielkie materace 60x150 cm to propozycja na przykład dla żłobków i przedszkoli, ponieważ są bardzo komfortowym rozwiązaniem w przypadku małych dzieci. Zapewniamy szeroki asortyment materaców, które produkujemy przy użyciu najwyższej jakości nowoczesnych materiałów, zapewniających higienę i czystość. Materace są antyalergiczne i bardzo wygodne. Na Godre.pl istnieje możliwość wyboru poszczególnych parametrów materacy 60x150 cm, aby zapewniały dzieciom komfortowy sen. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z propozycjami.

Materac 60x150 cm dla najmłodszych klientów

Maluszki wiele godzin w ciągu doby spędzają na śnie. Ważne, aby materac takiego dziecka był dobrze dopasowany do potrzeb jego rozwijającego się jeszcze kręgosłupa. Prezentujemy modele wykonane z różnych surowców, na przykład materace piankowe HR, lateksowe, kokosowe, czy sprężynowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn. Oferowane produkty można też spersonalizować, wybierając stopień ich twardości. Zapewniamy różnego rodzaju rozwiązania.

Komfortowe materace 60x150 dla żłobków i przedszkoli

Placówki, w których dzieci spędzają wiele godzin w ciągu dnia, powinny bezwzględnie dbać o ich zdrowie i maksymalny komfort. Materace 60x150 cm znajdujące się przygotowanym asortymencie na pewno spełnią wszystkie oczekiwania zatroskanych rodziców. W naszym sklepie można też zamawiać materace dla dzieci w innych rozmiarach. Udostępniamy na przykład:

Jesteśmy producentem materacy, dlatego w przypadku chęci zamówienia ich większej ilości i atrakcyjnej cenie, zachęcamy gorąco do kontaktu. Materace są zwykle gotowe do transportu w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od złożenia zamówienia. Dbamy o to, aby na czas transportu nie były rolowane, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie ich sprężyn. Życzymy udanych zakupów na Godre.pl!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024