• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x150 cm

Oferujemy materac do łóżka 60x150 cm w kilku odsłonach twardości. Znajdziesz u nas model twardy i model miękki. Dla dzieci polecamy materac miękki z podwójnej pianki visco memory bądź średnio twardy, z jedną warstwą pianki visco memory albo lateksem.

Nasz sklep prezentuje bogatą ofertę materaców w małych rozmiarach. Niewielkie materace 60x150 cm to propozycja na przykład dla żłobków i przedszkoli, ponieważ są bardzo komfortowym rozwiązaniem w przypadku małych dzieci. Zapewniamy szeroki asortyment materaców, które produkujemy przy użyciu najwyższej jakości nowoczesnych materiałów, zapewniających higienę i czystość. Materace są antyalergiczne i bardzo wygodne. Na Godre.pl istnieje możliwość wyboru poszczególnych parametrów materacy 60x150 cm, aby zapewniały dzieciom komfortowy sen. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z propozycjami.

Materac 60x150 cm dla najmłodszych klientów

Maluszki wiele godzin w ciągu doby spędzają na śnie. Ważne, aby materac takiego dziecka był dobrze dopasowany do potrzeb jego rozwijającego się jeszcze kręgosłupa. Prezentujemy modele wykonane z różnych surowców, na przykład materace piankowe HR, lateksowe, kokosowe, czy sprężynowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn. Oferowane produkty można też spersonalizować, wybierając stopień ich twardości. Zapewniamy różnego rodzaju rozwiązania.

Komfortowe materace dla żłobków i przedszkoli

Placówki, w których dzieci spędzają wiele godzin w ciągu dnia, powinny bezwzględnie dbać o ich zdrowie i maksymalny komfort. Materace 60x150 cm znajdujące się przygotowanym asortymencie na pewno spełnią wszystkie oczekiwania zatroskanych rodziców. W naszym sklepie można też zamawiać materace dla dzieci w innych rozmiarach. Udostępniamy na przykład:

Jesteśmy producentem materacy, dlatego w przypadku chęci zamówienia ich większej ilości i atrakcyjnej cenie, zachęcamy gorąco do kontaktu. Materace są zwykle gotowe do transportu w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od złożenia zamówienia. Dbamy o to, aby na czas transportu nie były rolowane, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie ich sprężyn. Życzymy udanych zakupów na Godre.pl!