• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x150 cm

W ofercie materac w rozmiarze 80x150 cm. Materac może być piankowy bądź sprężynowy. Sprężynowe materace oferujemy w dwóch wariantach - bonelowym i nowocześniejszym pocketowym, gdzie każda sprężyna jest w osobnej kieszeni. Zapraszamy do kontaktu.

Większość łóżek dziecięcych wyposażona jest w gotowe materace. My oferujemy wysokiej jakości materace 80x150 cm dla najmłodszych, wykonane w zgodzie z najnowszymi technologiami. Taki materac zapewni dziecku zdrowy i bezpieczny sen, który jest mu niezbędny dla regeneracji. Zachęcamy gorąco do poznania asortymentu, jaki przygotowaliśmy i złożenia zamówienia. Jesteśmy przekonani, że każdy rodzic dopasuje tu odpowiedni materac dla swojego maluszka. Jako producent, oferujemy naprawdę duży wybór.

Wybierz materac 80x150 cm najwyższej jakości

Produkujemy różnego rodzaju materace, które charakteryzują się innymi rozwiązaniami. Prezentujemy bogaty wybór materiałów, z których je wykonujemy. W asortymencie Godre.pl można znaleźć idealne do pokoju dziecięcego materace lateksowe, które są przewiewne, co ma zapobiegać namnażaniu się bakterii i grzybów. Inne, równie antyalergiczne modele naszych produktów to materace piankowe, moletowane, kieszeniowe, czy kokosowe. Bardzo dbamy o wysoką jakość oraz trwałość produktów, które produkujemy. Materac jest gotowy do transportu już w ciągu trzech dni roboczych od złożenia zamówienia. Wszystkie materace dziecięce objęte są dwuletnią gwarancją.

Dziecięce materace 80x150 cm i w innych rozmiarach

U nas istnieje możliwość wyboru nie tylko materiału, z którego materac jest wykonany. Można też kategoryzować produkty po stopniu ich twardości. Dzieciom proponujemy materace średnio twarde, ale dostępne są też bardzo twarde, twarde i miękkie. Ponieważ sami produkujemy materace, istnieje możliwość ich zamawiania we wszystkich rozmiarach. Oferujemy między innymi:

Materace dostarczamy rozłożone, ponieważ naszym zdaniem rolowanie ich na czas transportu może mieć negatywny wpływ na dalsze funkcjonowanie. Jesteśmy pewni, że oferujemy produkt wytrzymały i bezpieczny dla zdrowia.

 

BLACK WEEK - 15% rabatu na standardowe rozmiary materacy- kod: BLstandard15. Na pozostałe rozmiary 7% - wpisz kod: znizka7