• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 60x200 cm

Idealne materace dla dzieci w rozmiarze 60x200 cm. Wyprodukowane z atestowanych, bezpiecznych materiałów. Zapewnią Twoim pociechom komfortowy i zdrowy sen. Trwałe, solidnie wykonane i w przystępnych cenach. Stać Cię na wygodę.

Materace 60x200 cm to materace do łóżek robionych przede wszystkim na zamówienie. Są to łóżka dla kilkulatków, a czasami rodzice decydują się powiększyć normalne łóżka do długości 200 cm.

Jaki materac 60x200 cm kupić?

Z racji małych rozmiarów materaca stosowany jest on do małych łóżeczek, więc ciężko również o model łóżka do którego będzie pasował wysoki materac kieszeniowy o wysokości na przykład 28 cm. Głównie sprzedawane są materace piankowe, ewentualnie bonellowy lub podstawowe materace kieszeniowe ze względu na ich małą wysokość. Jeśli stoisz przed wyborem łóżka dla dziecka zamów najlepiej łóżko, do którego będzie pasował materac 70x200 cm lub najlepiej materac 80x200 cm - będzie to wtedy pełnoprawny materac. Jeśli jednak nie możesz sobie na to pozwolić w naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę materacy 60x200 cm, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Tak małe materace mimo swoich rozmiarów również wysyłamy na płasko. Czasami na wyraźną prośbę Klientów, którymi się bardzo śpieszy wysyłamy materac zgięty na pół - wyjątek dotyczy to jednak tylko materacy piankowych - materace bonellowe i kieszeniowe zawsze bez względu na rozmiar wysyłamy na płasko. Nasz najniższy materac ma wysokość 9 cm, jest to materac Lipsk zbudowanyw 100% z pianki wysoko elastycznej HR. Kolejne modele to również modele piankowe - masz problem z doborem materaca skontaktuj się z naszą obsługą Klienta, która doradzi odpowiedni materac pod podane nam przez Ciebie wymagania.

 

Właściwości poszczególnych materacy

Wszystkie wykorzystane w materacach warstwy posiadają indywidualne, charakterystyczne cechy, które wyróżniają go spośród innych. Materace z trawy morskiej, materace kokosowe, materace wysokoelastyczne lub materace lateksowe wykonane są z różnych surowców. Materace lateksowe charakteryzują się dużą sprężystością, elastycznością oraz trwałością. Lateks delikatnie zmiękcza materac, łatwo dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma dobre właściwości wentylujące, doskonale przepuszcza powietrze. Jest materiałem odpowiednim dla alergików. Materace kokosowe i z trawy morskiej cechuje odporność na wilgoć. Jest przez nie szybko wchłaniana (nie wnika wewnątrz materaca) i natychmiast oddawana do otoczenia. Brak sprzyjających warunków sprawia, że nie rozwijają się w niej bakterie i grzyby, nie gromadzą chorobotwórcze patogeny. Odpowiednie dla osób, które mają problem z potliwością.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023