• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x200 cm

Idealne materace dla dzieci w rozmiarze 60x200 cm. Wyprodukowane z atestowanych, bezpiecznych materiałów. Zapewnią Twoim pociechom komfortowy i zdrowy sen. Trwałe, solidnie wykonane i w przystępnych cenach. Stać Cię na wygodę.

Materace 60x200 cm to materace do łóżek robionych przede wszystkim na zamówienie. Są to łóżka dla kilkulatków, a czasami rodzice decydują się powiększyć normalne łóżka do długości 200 cm.

Jaki materac 60x200 cm kupić?

Z racji małych rozmiarów materaca stosowany jest on do małych łóżeczek, więc ciężko również o model łóżka do którego będzie pasował wysoki materac kieszeniowy o wysokości na przykład 28 cm. Głównie sprzedawane są materace piankowe, ewentualnie bonellowy lub podstawowe materace kieszeniowe ze względu na ich małą wysokość. Jeśli stoisz przed wyborem łóżka dla dziecka zamów najlepiej łóżko, do którego będzie pasował materac 70x200 cm lub najlepiej materac 80x200 cm - będzie to wtedy pełnoprawny materac. Jeśli jednak nie możesz sobie na to pozwolić w naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę materacy 60x200 cm, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Tak małe materace mimo swoich rozmiarów również wysyłamy na płasko. Czasami na wyraźną prośbę Klientów, którymi się bardzo śpieszy wysyłamy materac zgięty na pół - wyjątek dotyczy to jednak tylko materacy piankowych - materace bonellowe i kieszeniowe zawsze bez względu na rozmiar wysyłamy na płasko. Nasz najniższy materac ma wysokość 9 cm, jest to materac Lipsk zbudowanyw 100% z pianki wysoko elastycznej HR. Kolejne modele to również modele piankowe - masz problem z doborem materaca skontaktuj się z naszą obsługą Klienta, która doradzi odpowiedni materac pod podane nam przez Ciebie wymagania.