• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 65x220 cm

Przy zakupie nowego materaca 65x220 cm, należy brać pod uwagę parametry takie jak: waga, wzrost, sprężystość czyli podatność materaca na dopasowanie się do ciała, przybieraną podczas snu pozycję i osobiste upodobania. Materac musi być komfortowy!

W naszym sklepie prezentujemy materace 65x220 cm wykonane z najlepszej jakości surowców. Sami produkujemy dostępne materace 80x220 cm na indywidualne zamówienia klientów. Każdy z nich objęty jest dwuletnią gwarancją. Zapewniamy materace termoplastyczne, wysokoelastyczne, kokosowe, lateksowe, piankowe, sprężynowe kieszeniowe i Multipocket. Dostępne są także materace dwustronne – o dwóch różnych stopniach twardości.

Komfortowe i wygodne materace 65x220 cm

Samodzielnie wybierając poszczególne parametry materaca 90x220 cm klient ma realny wpływ na jego wygodę. Idealnie dopasowany produkt zapewnia mu właściwe podparcie kręgosłupa i nie wywołuje żadnych ucisków. Na Godre.pl oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą materacy 65x220 cm i kontaktu z naszymi pracownikami w celu dopasowania najwygodniejszego i najzdrowszego rozwiązania.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze