• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x220 cm

Gwarantujemy wysoką jakość materacy 80x220 cm. Sprawdzone materiały, doświadczenie i pasja sprawiają, że nasi klienci są w pełni zadowoleni z użytkowanych produktów. I chętnie wracają po więcej. Doradzamy w razie potrzeby.

Wybór materaca wydaje się być bardzo prosty, ponieważ ilość sklepów stacjonarnych i internetowych oferujących rozmaite materace 80x220 cm na rynku jest ogromna. Przed dokonaniem ostatecznej decyzji zakupowej warto jednak rozważyć nie tylko sam wymiar i gabaryt materaca, chociaż to naturalnie determinowane jest w największym stopniu przez rozkład pomieszczenia i dostępną powierzchnię pod zabudowę czy aranżację sypialnianą. W nowoczesnym budownictwie coraz częściej oddaje się pomieszczenia duże lub otwarte wręcz na resztę apartamentu. Łóżka o szerokości 80 centymetrów są więc coraz częściej absolutnym minimum wyposażenia.

Dlaczego warto spersonalizować swój materac 80x220 cm?

Materac 80x220 cm w przypadku wielu firm stanowi pierwszy z dostępnych wymiarów, jednak w asortymencie Godre.pl możliwe jest indywidualne przygotowanie każdego wymiaru pod spersonalizowane potrzeby w zamówieniu klienta. Dla nas, jako producenta, nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki tej unikalnej możliwości każdy klient ma szansę zamówienia nawet niestandardowego materaca 85x220 cm, który pozwoli na optymalne wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni. W ofercie naszego sklepu znalazły się też materace 90x220 cm zapewniające wygodę i materace 75x220 cm - bardzo kompaktowe. Możliwość produkowania materacy o takich niestandardowych wymiarach sprawia, że nawet najbardziej nietypowe pomieszczenie lub oryginalne i tworzone rzemieślniczymi metodami łóżko – może otrzymać swój profesjonalny, dopasowany perfekcyjnie do wymiarów stelażu, materac na długie lata.

Co jeszcze można zmienić w projekcie materaca?

Godre.pl doskonale wie, że każdy klient ma indywidualne oczekiwania – nie tylko aranżacyjne czy dekoratorskie, ale również ekonomiczne i zdrowotne. Dlatego umożliwiamy nie tylko szerokie porównywanie materaców 90x220 cm pod względem cenowym, ale także pod kątem innych parametrów swojej budowy. Dzięki przejrzystym filtrom i czytelnemu interfejsowi strony Godre.pl w kilka chwil uzyskać można wyniki wyszukiwania posortowane według indywidualnych parametrów jak twardość materaca albo użyte materiały, na przykład materace bonellowe. Na wszystkie produkty wyprodukowane przez Godre.pl oferujemy 2-letnią gwarancję, a spersonalizowane zamówienie wysyłamy na adres klienta maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.