• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x210 cm

Oferujemy materace 70x210 cm w bardzo dobrej jakości. Już pora byś poczuł na własnym ciele, jak ważny jest regenerujący sen. W naszym asortymencie znajdziesz produkty w czterech stopniach twardości. Wszystkie posiadają zdejmowany pokrowiec.

Na Godre.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór materaców jednoosobowych. Polecamy szczególnej uwadze prezentowane materace 70x210 cm, które pasują do niewielkich pomieszczeń. Dostępne produkty charakteryzują się najwyższą jakością i wykonane są z wysokiej jakości, bardzo nowoczesnych materiałów, które gwarantują zdrowy i spokojny sen. Cechuje je również trwałość i duża wytrzymałość oraz 3-letnia gwarancja i 30-dniowa możliwość zwrotu. Zachęcamy więc serdecznie do zapoznania się z asortymentem sklepu i zrobienia zakupów.

Szeroki wybór materaców 70x210 cm

Oferujemy szereg rozwiązań, aby każdy klient miał możliwość idealnego dopasowania materaca do swoich potrzeb. Dostępne są u nas materace wykonane z różnych materiałów – kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, termoplastyczne, wysoko elastyczne i moletowe. Znajdziecie również Państwo materace kokosowe, które są bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Udostępniamy materace różnych rodzajów, ponieważ każdy z materiałów ma swoje właściwości i pasuje innemu użytkownikowi oraz dlatego, że jesteśmy producentem. Prezentowane produkty podzielone są również z uwagi na stopień twardości. Ten ma szczególne znaczenie, ponieważ jedni Klienci wybierają materace bardzo twarde, a inni wolą spać na miękkich i nie powoduje to problemów z kręgosłupem.

Materace 70x210 cm i inne rozwiązania jednoosobowe

Rozmiar materaca można w naszym sklepie dopasować do wielkości samego łóżka i możliwości pomieszczenia. Nie zapominajmy jak ważne są waga i wzrost użytkowników. Udostępniamy na przykład materace 75x210 cm w niestandardowym rozmiarze, jak również materace 65x210 cm i najmniejsze ze wszystkich, ale nadal komfortowe materace 60x210 cm. Jeżeli nie możecie Państwo znaleźć materaca w odpowiednim rozmiarze, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Zachęcamy gorąco do poznania całej oferty produktów i zrobienia u nas udanych zakupów. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich materaców oraz atrakcyjne ceny na rynku. Zapraszamy.