UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x210 cm

Na Godre.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór materaców jednoosobowych. Polecamy szczególnej uwadze prezentowane materace 70x210 cm, które pasują do niewielkich pomieszczeń. Dostępne produkty charakteryzują się najwyższą jakością i wykonane są z wysokiej jakości, bardzo nowoczesnych materiałów, które gwarantują zdrowy i spokojny sen. Cechuje je również trwałość i duża wytrzymałość oraz 3-letnia gwarancja i 30-dniowa możliwość zwrotu. Zachęcamy więc serdecznie do zapoznania się z asortymentem sklepu i zrobienia zakupów.

Szeroki wybór materaców 70x210 cm

Oferujemy szereg rozwiązań, aby każdy klient miał możliwość idealnego dopasowania materaca do swoich potrzeb. Dostępne są u nas materace wykonane z różnych materiałów – kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, termoplastyczne, wysoko elastyczne i moletowe. Znajdziecie również Państwo materace kokosowe, które są bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Udostępniamy materace różnych rodzajów, ponieważ każdy z materiałów ma swoje właściwości i pasuje innemu użytkownikowi oraz dlatego, że jesteśmy producentem. Prezentowane produkty podzielone są również z uwagi na stopień twardości. Ten ma szczególne znaczenie, ponieważ jedni Klienci wybierają materace bardzo twarde, a inni wolą spać na miękkich i nie powoduje to problemów z kręgosłupem.

Materace 70x210 cm i inne rozwiązania jednoosobowe

Rozmiar materaca można w naszym sklepie dopasować do wielkości samego łóżka i możliwości pomieszczenia. Nie zapominajmy jak ważne są waga i wzrost użytkowników. Udostępniamy na przykład materace 75x210 cm w niestandardowym rozmiarze, jak również materace 65x210 cm i najmniejsze ze wszystkich, ale nadal komfortowe materace 60x210 cm. Jeżeli nie możecie Państwo znaleźć materaca w odpowiednim rozmiarze, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Zachęcamy gorąco do poznania całej oferty produktów i zrobienia u nas udanych zakupów. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich materaców oraz atrakcyjne ceny na rynku. Zapraszamy.