• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 75x210 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 75x210 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 75x210 cm

Wysokiej klasy materac 75x210 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 75x210 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 210x75 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 210x75 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 75x210 cm z materacem.

Jaki materac 75x210 wybrać?

Chcąc zadbać o właściwy komfort snu i wygodę, najlepiej dopasować materac 75x210 cm do swoich potrzeb i budowy ciała. Nasz sklep prezentuje szeroką gamę materaców 80x210 cm wykonanych z najlepszych surowców. Dostępne są tu na przykład materace bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne i termoplastyczne. Parom polecamy również nasze materace dwustronne o dwóch różnych stopniach twardości oraz bardzo nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe.

Materac 75x210 cm na indywidualne zamówienie klienta

Na Godre.pl klient sam wybiera stopień twardości wybranego modelu. Prezentujemy zarówno materace 100x210 cm miękkie, jak i średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Twardość należy dopasować do wagi ciała i indywidualnych preferencji oraz przyzwyczajeń. Ważne jest, aby produkt dobrze podpierał kręgosłup i nie wywoływał żadnych ucisków. Wszystkie dostępne u nas materace 75x210 cm objęte są dwuletnią gwarancją. Transportujemy je tylko na płasko, aby nie zaszkodzić poszczególnym elementom konstrukcyjnym, na przykład sprężynom.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024