• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x220 cm

Kupujesz materac 70x 220 cm? Przed dokonaniem wyboru powinieneś znać odpowiedź na kilka kluczowych kwestii. Ile ważysz, w jakiej pozycji śpisz, czy cierpisz na bóle kręgosłupa lub karku? Te pytania są bardzo istotne przy doborze najlepszego produktu.

Dla wielu klientów wybierających meble oraz dodatki do swojego pierwszego wymarzonego domu lub mieszkania bardzo ważne jest, aby raz poczynione wybory i rozwiązania aranżacyjne, były później funkcjonalne i estetyczne przez długie lata. Wybór sypialnianego materaca 70x220 cm pozwala na uniknięcie sytuacji, w której wraz z mijającymi latami i wzrostem lokatora danego pokoju – materac przestanie być dostatecznie długi. W sklepie Godre.pl zamówić można materac dopasowany indywidualnie do potrzeb klienta pod każdym względem – wymiarów, twardości oraz zastosowanych surowców. Prezentujemy materace twarde, miękkie, średnio twarde i dwustronne.

Dla kogo materac 70x220 cm?

Nawet jeśli dziecko czy gość mierzy przykładowo 180 centymetrów, co jest średnią europejską dla mężczyzny – to dla jego komfortowego wypoczynku sam materac powinien mieć przynajmniej 190 cm, a optymalnie nawet 2 metry. Wybór materaca 70x220 cm pozwala na ugoszczenie nie tylko wysokich sportowców przebywających na zgrupowaniu czy turnieju, ale daje całkowitą pewność, że każdy wypoczywający na takim materacu będzie w pełni zrelaksowany po przebudzeniu się następnego dnia. Wielu klientów decyduje się również okazjonalnie na węższe, lecz równie długie modele materaców 60x220 cm, które świetnie sprawdzają się w węższych i mniej ustawnych pomieszczeniach, jak chociażby akademiki czy internaty szkolne, gdzie w jednym pokoju dąży się do zmieszczenia od dwóch do nawet czterech komfortowych młodzieżowych łóżek.

Korzystny wybór materaców 70x220 cm w Godre.pl

Korzystając z asortymentu materacy 70x220 cm od Godre.pl można cieszyć się wieloma dodatkowymi korzyściami, z których dwuletnia gwarancja powinna najbardziej przemówić do osób ceniących sobie racjonalne wydatki i udane zakupy. W poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnej oferty na materace 75x220 cm warto posłużyć się różnymi sposobami dostępnego filtrowania wyników. Bardzo istotny wpływ na cenę i trwałość materaca mają zastosowane materiały. Jako producent oferujemy szeroki wybór rozmiarów, typów oraz dajemy 2-letnią gwarancję i możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.