• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x130 cm

Gwarancja jakości i zadowolenie klientów, pozytywne opinie. Dołącz do klientów, którzy korzystają z naszych materacy. Zakup nowego materaca 120x130 cm umożliwi zmianę na wygodną powierzchnie do spania. Taki materac zapewni komfort snu.

Nasz sklep prezentuje ciekawą ofertę materaców 120x130 cm oraz innych rozmiarów dla placówek takich jak żłobki i przedszkola. Miejsca te zapewniają dzieciom możliwość snu, wobec czego muszą posiadać wygodne i komfortowe łóżka. Dostępne są u nas materace wysokiej jakości, które sami produkujemy. W sklepie istnieje możliwość wyboru właściwych parametrów materaca 120x130 cm, aby spełniał on wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do poznania propozycji i złożenia zamówienia właśnie na Godre.pl!

Bogaty asortyment materaców 120x130 cm i innych rozmiarów

Sami produkujemy udostępnione w sklepie materace, dlatego istnieje możliwość zamówienia wybranego modelu w dowolnym rozmiarze. Prezentujemy na przykład:

Produkt gotowy jest do wysyłki już w ciągu trzech dni od momentu złożenia zamówienia. Wszystkie materace wysyłamy zawsze rozłożone, ponieważ w naszej opinii ich rolowanie może negatywnie wpłynąć na właściwości sprężyn. Wszystkie materace objęte są dwuletnią gwarancją.

Materac 120x130 cm o doskonałych parametrach

W naszym sklepie materac można dopasować do swoich preferencji i potrzeb. Dotyczy to również materaców dziecięcych. Istnieje możliwość wyboru materiału, z którego materac został wykonany. Zapewniamy na przykład materace lateksowe, piankowe, bonellowe, kokosowe, czy kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn. Każdy z wkładów ma nieco inne właściwości. Dodatkowo, można wybrać też stopień twardości materaca. Prezentujemy również materace dwustronne o różnych stopniach. Gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość wszystkich dostępnych na Godre.pl materaców. Naszym zdaniem taki zakup warto potraktować jako inwestycję długoterminową, ponieważ dobry materac może posłużyć w żłobku, czy przedszkolu przez wiele lat. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z dostępną ofertą i złożenia zamówienia już dziś.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023