UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x130 cm

Nasz sklep prezentuje ciekawą ofertę materaców 120x130 cm oraz innych rozmiarów dla placówek takich jak żłobki i przedszkola. Miejsca te zapewniają dzieciom możliwość snu, wobec czego muszą posiadać wygodne i komfortowe łóżka. Dostępne są u nas materace wysokiej jakości, które sami produkujemy. W sklepie istnieje możliwość wyboru właściwych parametrów materaca 120x130 cm, aby spełniał on wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do poznania propozycji i złożenia zamówienia właśnie na Godre.pl!

Bogaty asortyment materaców 120x130 cm i innych rozmiarów

Sami produkujemy udostępnione w sklepie materace, dlatego istnieje możliwość zamówienia wybranego modelu w dowolnym rozmiarze. Prezentujemy na przykład:

Produkt gotowy jest do wysyłki już w ciągu trzech dni od momentu złożenia zamówienia. Wszystkie materace wysyłamy zawsze rozłożone, ponieważ w naszej opinii ich rolowanie może negatywnie wpłynąć na właściwości sprężyn. Wszystkie materace objęte są dwuletnią gwarancją.

Materac 120x130 cm o doskonałych parametrach

W naszym sklepie materac można dopasować do swoich preferencji i potrzeb. Dotyczy to również materaców dziecięcych. Istnieje możliwość wyboru materiału, z którego materac został wykonany. Zapewniamy na przykład materace lateksowe, piankowe, bonellowe, kokosowe, czy kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn. Każdy z wkładów ma nieco inne właściwości. Dodatkowo, można wybrać też stopień twardości materaca. Prezentujemy również materace dwustronne o różnych stopniach. Gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość wszystkich dostępnych na Godre.pl materaców. Naszym zdaniem taki zakup warto potraktować jako inwestycję długoterminową, ponieważ dobry materac może posłużyć w żłobku, czy przedszkolu przez wiele lat. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z dostępną ofertą i złożenia zamówienia już dziś.