Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x185 cm

Wieloletnie doświadczenie pomaga w konsultacji z klientami. Wybór modelu materaca to decyzja na wiele lat. Dlatego służymy pomocą, czekamy pod telefonem ☎ 577 411 555. Skorzystaj z pomocy, aby móc doświadczyć komfortu podczas snu. Zapraszamy do zakupu.

W naszym sklepie dostępne są wysokiej klasy materace 80x185 cm, które zapewniają wygodny i bardzo komfortowy sen. Sami zajmujemy się produkcją, opierając się na najlepszych surowcach. Oferujemy między innymi materace kokosowe, lateksowe, piankowe, termoplastyczne, wysokoelastyczne, sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe i dwustronne. Każdy materac 90x185 cm wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta i nie pochodzi z naszego magazynu.

Materac 80x185 cm, który spełni wszystkie oczekiwania

Zachęcamy do dopasowania właściwego stopnia twardości wybranego produktu. Dostępne są materace 100x185 cm w wersji miękkiej, średnio twardej, twardej oraz bardzo twardej. Najlepiej parametr ten wybrać w oparciu o zalecane przez nas zakresy wagowe użytkownika. Wszystkie materace obejmujemy dwuletnią gwarancją. Wysyłając je, dbamy o to, aby transportowane były zawsze na płasko, ponieważ rolowanie szkodzi w naszej opinii ich żywotności i funkcjonalności. Zapraszamy do zrobienia udanych zakupów na Godre.pl.