• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x230 cm

Wybór odpowiedniego materaca 80x230 cm, może być nieco kłopotliwy dla osoby nie znającej szerzej tematu. Mnogość wyboru nie ułatwia zadania. Dlatego w naszym sklepie możesz uzyskać fachową poradę od doświadczonych konsultantów. Zadzwoń ☎ 577 411 555

Na Godre.pl dostępne są najwyższej jakości materace 80x230 cm jednoosobowe z różnych materiałów. Sami zajmujemy się ich produkcją i stosujemy tylko najlepsze technologie, gwarantujące trwałość i solidność. Każdy materac 100x230 cm powstaje na zamówienie klienta i jest spersonalizowany. Wysyłamy do Państwa tylko produkty nowe fabrycznie, które transportowane są na płasko. Ich rolowanie nie sprzyja naszym zdaniem funkcjonalności i trwałości produktu.

Jakie materace 80x230 cm są u nas dostępne?

W asortymencie posiadamy materace bonellowe, sprężynowe kieszeniowe, kokosowe, lateksowe, piankowe i wiele innych modeli. Udostępniamy je w różnych stopniach twardości. Większość osób wybiera materace średnio twarde, ale zapewniamy też miękkie i bardzo twarde. Parametr ten powinien być dostosowany do wagi ciała użytkownika, ale również jego przyzwyczajeń. Indywidualnie zaprojektowany materac 180x230 cm idealnie wspiera kręgosłup na całej jego długości, co jest ważne dla zachowania pozycji bezpiecznej i ergonomicznej. Wszystkie materace na Godre.pl obejmujemy dwuletnią gwarancją. Życzymy udanych zakupów właśnie w naszym sklepie!