• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 85x230 cm

Wybierając nowy materac 85x230 cm powinieneś kierować się przede wszystkim swoją wagą i własnymi upodobaniami, a nie opiniami znajomych. Właściwy materac jest istotnym elementem naszego życia, wpływa na jakość naszego snu. Wybierz rozsądnie.

W naszym asortymencie prezentujemy materace 85x230 cm – wygodne, komfortowe i praktyczne. Dostępne produkty sami wykonujemy bazując tylko na wysokiej klasy surowcach. Zapewniamy na przykład materace 100x230 cm sprężynowe pocketowe i Multipocket, kokosowe, piankowe, lateksowe i dwustronne. Można tu bez trudu wybrać odpowiedni model materaca 90x230 cm jednoosobowego, ale też praktyczny materac małżeński do szerokiego łóżka.

Najlepsze materace 85x230 cm

Na Godre.pl klient sam wybiera stopień twardości wybranego przez siebie materaca. Oferujemy produkty miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. W razie problemów z wyborem tego parametru zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zalecamy, aby twardość materaca dopasować do masy ciała i wzrostu. Każdy materac 85x230 cm powstaje na indywidualne zamówienie i jest to produkt fabrycznie nowy, nieskładowany w magazynie. Zapraszamy do zakupów.