• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 85x220 cm

Każdy z naszych materaców 85x220 cm jest wykonany z ogromną starannością. Stawiamy na komfort i wysoką jakość. Zależy nam na zadowoleniu klientów, cieszymy się, kiedy są szczęśliwi i wypoczęci. Wyspany klient to dla nas nagroda, za dobrze wykonaną pracę.

U nas każdy klient sam wybiera poszczególne parametry swojego materaca 85x220 cm i dopasowuje go do indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferujemy różne modele materaców 90x220 cm, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Można tu znaleźć materace kieszeniowe pocketowe i Multipocket, które uznawane są za niezwykle wygodne i jednocześnie bardzo solidne. Udostępniamy również materace kokosowe, lateksowe, wykonane z różnych pianek, czy dwustronne.

Materac 85x220 cm na indywidualne zamówienie

Ważne, aby zawsze dopasować poszczególne parametry wybranego modelu materaca 100x220 cm do siebie. Istotną kwestią jest zawsze twardość, która powinna odpowiadać konkretnej masie ciała osoby śpiącej. W ofercie mamy materace 120x220 cm o różnych stopniach twardości. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszym asortymentem i życzymy udanych zakupów.