• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x170 cm

Dokonaj wybory z pośród tak rozbudowanej oferty materacy. Jesteśmy przekonani, że materac 90x170 cm zmieni powierzchnię do spania na bardzo wygodną i komfortową. Zadbaj o swój kręgosłup, a przy tym także o relaks całego organizmu. Zapraszamy do zakupu.

Osobom poszukujących materaca do pokoju dziecięcego serdecznie polecamy dostępne u nas modele materacy 90x170 cm. Taki rozmiar zapewnia młodemu człowiekowi dużo przestrzeni i komfort snu, a jednocześnie zajmuje niewiele miejsca. U nas dostępne są materace 90x170 cm w wielu wersjach – jako producent oferujemy produkty wykonane z różnych surowców, z których każdy ma nieco inne właściwości. Dodatkowo materac dziecka można dopasować pod kątem optymalnej twardości. Najmłodszym polecamy materace średnio twarde, które zapewniają idealną stabilizację kręgosłupa i karku.

Materac 90x170 cm do pokoju dziecięcego

Sen to bardzo ważna potrzeba w naszym codziennym życiu. Jego rolą jest przede wszystkim regeneracja całego organizmu. Dzieci bardzo potrzebują zdrowego snu, dlatego w naszej ofercie znajdują się materace 90x170 cm najwyższej jakości. Prezentujemy na przykład materace kieszeniowe 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, bonellowe, materace moletowane profilowane, jak również te wypełniane wysokiej jakości pianką, czy lateksem. Dla dzieci polecamy też materace z naturalnego wypełnienia kokosowego. Warto taki zakup potraktować jako inwestycję w zdrowie i dobre samopoczucie małego człowieka.

Materace 90x170 cm i inne modele dziecięce

Długość 170 cm jest idealna dla dzieci, które przez lata będą jeszcze rosły, aby osiągnąć maksymalny wzrost. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w swoim asortymencie zapewniamy również inne szerokości dostępnych materacy, na przykład:

Jesteśmy producentem materaców, dlatego można u nas zamawiać produkty o dowolnych wymiarach. Zamówienia realizujemy w ciągu trzech dni roboczych. Zależy nam na tym, aby nasi mali klienci korzystali z maksimum funkcji materaca, dlatego produkty transportujemy w pozycji leżącej. Nie rolujemy materaców 90x170 cm, ponieważ naszym zdaniem może to zaszkodzić ich konstrukcji i sprawić, że stracą swoje zalety i zapadać się.