• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x170 cm

Zadbaj o wygodę Twojego dziecka podczas snu. Zakupiony materac 70x170 cm, całkowicie odmieni powierzchnie do spania. Materac przeznaczony dla dziecka, ma w swojej budowie podwójną warstwę pianki visco. Taki materac zmiękczy i otuli ciało śpiącego.

Mały materac to często najlepsze rozwiązanie w pokoju pracowniczym, czy dla kierowcy tira, który chce przespać się w trakcie przerwy w pracy. Dostępne u nas materace 70x170 cm charakteryzuje optymalny rozmiar, ponieważ mieszczą się zarówno w pojazdach, jak i małych pokojach, w których jednocześnie mieszka niekiedy nawet kilka osób. Zachęcamy gorąco do poznania pełnej oferty materaców 70x170 cm z naszego asortymentu. Jako producent jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie u nas właściwy produkt dla siebie.

Materac 70x170 cm – maksymalna oszczędność przestrzeni

Ten rozmiar sprawdza się najlepiej właśnie w miejscach, gdzie każdy centymetr powierzchni ma znaczenie. Dorosła osoba może położyć się na takim materacu 70x170 cm w miarę wygodnie i komfortowo, aby zaznać nieco snu. Niezwykle istotnym parametrem takiego materaca do zadań specjalnych jest na pewno jego twardość. U nas dostępne są produkty o różnych stopniach twardości, które należy dopasować do swojego wzrostu, wagi, ale też indywidualnych preferencji. Poza tym, na Godre.pl oferujemy materace wykonane z różnych surowców. Sami produkujemymaterace kieszeniowe / pocketowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, materace wykonane z różnych pianek o wielu właściwościach, z lateksu, naturalnego kokosa, czy materace bonellowe. Zapewniamy szeroki wybór produktów zawsze dobrej jakości.

Materace 70x170 cm oraz inne wąskie rozwiązania

Klienci, którym zależy na wąskich materacach, na pewno znajdują tu szereg rozwiązań dla siebie. Poza wspomnianym rozmiarem, w tej długości zapewniamy bogaty asortyment innych szerokości, na przykład:

Wszystkie nasze produkty szyjemy na zamówienie, które realizowane jest w ciągu trzech dni roboczych. Można więc u nas zamawiać materace w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb, objęte 2-letnią gwarancją i możliwością zwrotu do 30 dni. Zapraszamy serdecznie do zrobienia udanych zakupów na Godre.pl.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023