• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 65x145 cm

Miękkie w dotyku, estetycznie wykonane, dopasowane rozmiarem do potrzeb klienta. Tak można opisać pokrowce na materac 65x145 cm dostępne na Godre.pl. Materiały, z których szyte są pokrowce mają atesty, przez co możemy polecić je również alergikom.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 65x145 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 70x145 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 65x145 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 65x145 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 65x145 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 65x145 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 65x145 cm.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze