• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 70x145 cm

Nie masz ochoty zmieniać materaca, choć jego wierzchnia warstwa nie wygląda najlepiej? Wystarczy, że wybierzesz jeden z wielu dostępnych pokrowców na materac 70x145 cm, na Godre.pl. Szybko i za nieduży koszt zmieni się wygląd materaca. Polecamy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 70x145 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 75x145 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 70x145 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 70x145 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 70x145 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 70x145 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 70x145 cm.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7