• Kategorie
  • Parametry
  • Pokrowiec na materac 75x145 cm

Ładny wygląd, czysta powierzchnia materaca! Kupując pokrowiec na materac 75x145 cm, zyskasz powierzchnię pozbawioną bakterii. i roztoczy. Taki zakup odmieni materac. Do wyboru kilka modeli pokrowców, każdy o innych właściwościach. Zapraszamy do zakupu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców na materace 75x145 cm. Sami produkujemy dostępne tu pokrowce w oparciu o najwyższej klasy materiały takie, jak jersey, żakard, czy włókno bambusowe. Każdy pokrowiec na materac 80x145 cm jest więc wyjątkowo trwały i wytrzymały. Zapewniamy również odporność na plamy i zabrudzenia, przed którymi nasze pokrowce bardzo skutecznie chronią.

Pokrowce na materac 75x145 cm do domów i hoteli

Jesteśmy pewni, że nasze pokrowce doskonale sprawdzą się również w hotelach i pensjonatach, którym zależy na maksymalnej higienie i czystości. Każdy pokrowiec na materac 75x145 cm można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Zapewnia on cyrkulację powietrza, ponieważ posiada otwory umożliwiające wentylację i pozbywanie się wilgoci.

Najwyższa jakość i gwarancja trwałości pokrowców 75x145 cm

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy pokrowce na materace 75x145 cm wysokiej klasy, które posłużą Państwu przez lata. Każdy pokrowiec powstaje na indywidualne zamówienie i nie podlega możliwości zwrotu, dlatego uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy i kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Sprawdź również nasze materace 75x145 cm.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023