• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x200 cm

Odczuwanie poziomu twardości jest sprawą subiektywną. To dlatego za każdym razem musi być on dopasowywany do potrzeb danego użytkownika. Wybierając materac 70x200 cm powinieneś brać pod uwagę przede wszystkim własne preferencje.

Jaki materac 70x200 wybrać?

Materace 70x200 cm to przede wszystkim materace dziecięce. Patrząc tylko na jego rozmiar tak by się mogło wydawać. Jednak materace o rozmiarze 70x200 cm montowane są przede wszystkim w dużych samochodach, tzw. TIRach oraz w kamperach - i to jest główny odbiorca naszych materacy 70x200 cm. Do tira rozmiar materaca 80x200 cm jest za duży, a materac 60x200 cm jest z kolei za wąski, aby kierowca mógł się wygodnie wyspać po długiej drodze za kierownicą.

Materac 70x200 cm do TIRa

Za szoferką kierowcy montowane jest łóżko, z którego korzysta kierowca takiego samochodu. Czy warto oszczędzać 50-100 zł na takim materacu? Oczywiście, że nie. Wyspany kierowca to bardzo ważny element i podstawa firmy transportowej. Dlatego polecamy materace kieszeniowe dla takich osób. W swojej ofercie mamy zarówno materace średnio twarde, materace twarde jak i bardzo twarde dopasowane do wagi osób, które będą na nim spały. Jeśli nie wiesz jaki materac wybrać zawsze możesz się z nami skontaktować, a doradzimy najbardziej optymalny model. Jeśli posiadasz kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt samochodów w swojej flocie i potrzebujesz wymienić wszystkie materace na raz skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę finansową.

Materac 70x200 cm dla dziecka

Dużą grupę odbiorców materacy 70x200 cm to dzieci. Szerokość takiego materaca jest zupełnie wystarczająca dla najmłodszych,a łóżko o nieznacznie większych rozmiar pozwala zaoszczędzić miejsce w jego pokoju. Jeśli ogranicza nas wysokość materaca, to dla dzieci polecamy materace piankowe, jeśli wysokość nie jest problemem idealnym wyjściem są materace kieszeniowe dwustronne, które z jednej strony są miękkie, a z drugiej średnio twarde.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023