• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x120 cm

W swojej ofercie mamy materace 100x120 cm piankowe i sprężynowe. Każdy z tych materacy, występuje w czterech stopniach twardości. Od miękkich po bardzo twarde. Materace wysyłamy firmą przewozową, w pozycji na boku. Nie są zginane, ani rolowane.

Dziecięca sypialnia powinna zapewniać maluszkowi odpowiedni komfort oraz wygodę. Sen to przecież moment regeneracji tak potrzebnej młodemu organizmowi. Prezentujemy materace 100x120 cm, które idealnie sprawdzają się w takich pomieszczeniach. Sami zajmujemy się produkcją materaców, dlatego można je u nas zamówić spersonalizowane. Wystarczy wybrać właściwy materiał, rozmiar i stopień twardości, a w ciągu trzech dni roboczych materac jest już gotowy do wysyłki. Zapewniamy materace 100x120 cm i inne rozmiary, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Komfortowy materac 100x120 cm dla dzieci

Ważną kwestią jest wybór właściwego materiału, z jakiego wykonamy materac. Oferujemy tylko higieniczne i w pełni bezpieczne dla najmłodszych surowce. Udostępniamy na przykład materace lateksowe, piankowe HR, kokosowe, wysoko elastyczne, termoplastyczne, bonellowe, kieszeniowe Multipocket i wiele innych modeli. Wszystkie zapewniają kręgosłupowi maluszka właściwą pozycję przez całą noc. Świetnie nadają się też dla alergików, ponieważ są przewiewne i nie namnażają się w nich roztocza. Trzeba też zdecydować się na właściwy stopień twardości materaca. Na Godre.pl posiadamy materace miękkie, średnio twarde oraz twarde. Zalecamy, aby parametr ten dopasować do gabarytów użytkownika materaca.

Dostępne rozmiary materaców dziecięcych

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją materacy, można tu zamówić produkt o dowolnych wymiarach. W asortymencie posiadamy na przykład:

Jesteśmy pewni, że dopasujecie u nas odpowiedni rozmiar i model materaca. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów i gwarantujemy ich wysoką jakość. Każdy materac można zwrócić do naszego sklepu w ciągu trzydziestu dni. Życzymy udanych zakupów!

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023