UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x130 cm

W naszym sklepie dostępne są idealne dla najmłodszych klientów materace 100x130 cm. Oferujemy materace, które sami produkujemy z wysokiej jakości materiałów. Istnieje możliwość przeglądania produktów w sklepie właśnie ze względu na ich wybrane parametry, takie jak rodzaj materiału, stopień twardości, czy też rozmiar. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu i złożenia zamówienia. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas optymalny model dla swojego maluszka.

Materace 100x130 cm dla najmłodszych

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego staramy się zapewnić jak największy wybór. U nas można więc znaleźć materace moletowane profilowane, piankowe HR, lateksowe, kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, bonellowe i kokosowe. Każdy z tych materiałów ma nieco inne właściwości, które zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz karku. Wszystkie cechuje też duża wytrzymałość i trwałość. Wybierając odpowiedni materac, można też wybrać u nas stopień jego twardości. Prezentujemy bowiem materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Parametr ten najlepiej obrać ze względu na gabaryty dziecka.

Szeroki wybór materaców dziecięcych

Nasze materace idealnie sprawdzają się także w żłobkach i przedszkolach. Placówki te wymagają dobrych produktów, które są w stanie posłużyć dzieciom przez kolejne lata. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Udostępniamy na przykład:

Istnieje też możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru. Sami zajmujemy się produkcją materaców, dlatego produkty już w ciągu trzech dni roboczych gotowe są do wysyłki. Nie rolujemy ich na czas podróży, ponieważ w naszej opinii może to źle wpłynąć na ich dalszą funkcjonalność. Jesteśmy pewni, że wśród dostępnego asortymentu znajdziecie Państwo właściwy model materaca do domu, czy do placówki opiekuńczej. Zapewniamy doskonałą jakość wszystkich materaców 100x130 cm i innych modeli. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów i w razie wątpliwości do kontaktu z naszymi pracownikami. Życzymy udanych zakupów.