• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x130 cm

Wygodny, komfortowy! Taki powinien być materac 100x130 cm, na którym śpisz. Materace z naszej oferty, zmienią na lepsze, a przede wszystkim na wygodniejsze twoje miejsce do spania. Poczuj przypływ energii na nowym materacu. Zapraszamy.

W naszym sklepie dostępne są idealne dla najmłodszych klientów materace 100x130 cm. Oferujemy materace, które sami produkujemy z wysokiej jakości materiałów. Istnieje możliwość przeglądania produktów w sklepie właśnie ze względu na ich wybrane parametry, takie jak rodzaj materiału, stopień twardości, czy też rozmiar. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu i złożenia zamówienia. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas optymalny model dla swojego maluszka.

Materace 100x130 cm dla najmłodszych

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego staramy się zapewnić jak największy wybór. U nas można więc znaleźć materace moletowane profilowane, piankowe HR, lateksowe, kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, bonellowe i kokosowe. Każdy z tych materiałów ma nieco inne właściwości, które zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz karku. Wszystkie cechuje też duża wytrzymałość i trwałość. Wybierając odpowiedni materac, można też wybrać u nas stopień jego twardości. Prezentujemy bowiem materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Parametr ten najlepiej obrać ze względu na gabaryty dziecka.

Szeroki wybór materaców dziecięcych 100x130 cm

Nasze materace idealnie sprawdzają się także w żłobkach i przedszkolach. Placówki te wymagają dobrych produktów, które są w stanie posłużyć dzieciom przez kolejne lata. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Udostępniamy na przykład:

Istnieje też możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru. Sami zajmujemy się produkcją materaców, dlatego produkty już w ciągu trzech dni roboczych gotowe są do wysyłki. Nie rolujemy ich na czas podróży, ponieważ w naszej opinii może to źle wpłynąć na ich dalszą funkcjonalność. Jesteśmy pewni, że wśród dostępnego asortymentu znajdziecie Państwo właściwy model materaca do domu, czy do placówki opiekuńczej. Zapewniamy doskonałą jakość wszystkich materaców 100x130 cm i innych modeli. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów i w razie wątpliwości do kontaktu z naszymi pracownikami. Życzymy udanych zakupów.