• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x130 cm

Relaks w swoim łóżku! Tylko śpiąc na materacu 90x130 cm, zakupionym w sklepie Godre.pl w pełni poczujesz komfort i nabierzesz nowych sił. Idealne dopasowanie materaca po względem stopnia twardości, da taką możliwość. Zapraszamy do zakupu.

Jednoosobowe materace 90x130 cm dziecięce cieszą się u nas dużym zainteresowaniem. Rozmiar ten jest optymalny zarówno w pokoju dziecięcym, jak i hotelowym, czy też w żłobku, gdzie dzieci ucinają sobie drzemki. Wszystkie materace dostępne w naszym sklepie wykonane są z najwyższej jakości surowców, które gwarantują nie tylko ich funkcjonalność, ale także trwałość. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą materaców 90x130 cm i złożenia u nas zamówienia. Życzymy udanych zakupów!

Jak dopasować parametry materaca 90x130 cm?

U nas produkty można przeglądać pod kątem różnych parametrów. Istnieje możliwość wyboru odpowiedniej twardości materaca. Dzieciom polecamy szczególnie materace średnio twarde, ale udostępniamy też materace miękkie i twarde. Poza tym istnieje też możliwość dopasowania właściwego materiału wypełnienia. Oferujemy materace kieszeniowe Multipocket z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn – znacznie nowocześniejsze od tradycyjnych materaców sprężynowych, materace kokosowe, piankowe, lateksowe, czy moletowane profilowane. Jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas odpowiedni model dla swojego dziecka. Wszystkie materiały są trwałe i higieniczne, więc sprawdzają się też w żłobkach i przedszkolach.

Rozwiązania dla dzieci w innych rozmiarach

Jeżeli rozmiar 90x130 cm Państwa nie satysfakcjonuje, u nas można zamówić wybrany materac w dowolnym rozmiarze. Sami produkujemy materace, dlatego produkty dostępne są już trzy dni po złożeniu zamówienia. W asortymencie posiadamy na przykład materace 65x130 cm dla najmłodszych, materace 80x130 cm dla nieco większych dzieci oraz materace 100x130 cm, na których wyśpi się też rodzeństwo. Wymiary można zawsze dostosować do powierzchni pokoju dziecięcego, czy też do posiadanych przez żłobek, czy hotel łóżeczek dziecięcych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą dopasować właściwy rodzaj materaca do potrzeb dziecka.