• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x130 cm

Dwustronne materace 60x130 cm dostępne w sklepie Godre.pl, zwiększają szansę na idealne dopasowanie materaca do potrzeb klienta. Każda strona materaca może mieć inny stopień twardości. Poza tym naprzemienne korzystanie z materaca wydłuża jego żywotność.

Jaki materac 60x130 wybrać?

W naszym sklepie prezentujemy materace 60x130 cm idealne do łóżeczek dziecięcych. Taki rozmiar materaca będzie najlepszy do domu, ale też do żłobka, czy hotelu, który chce gościć najmłodszych. Oferujemy bogaty asortyment materaców wykonanych z różnych materiałów, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i cechy. Wszystkie dostępne materace 60x130 cm są w pełni bezpieczne dla dzieci i zawsze higieniczne. W sklepie można przeglądać je pod kątem różnych parametrów, co znacznie ułatwia i przyspiesza wybór właściwego modelu. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą i do złożenia zamówienia.

Wysokiej jakości materace 60x130 cm dla dzieci

Zależy nam na pełnym komforcie naszych najmniejszych klientów. Dlatego udostępniamy doskonały wybór. Oferujemy na przykład materace piankowe HR, które są idealne właśnie dla dzieci, ale również materace lateksowe, bonellowe, kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, kokosowe, czy moletowane profilowane. Jesteśmy przekonani, że wśród dostępnych produktów znajdziecie Państwo odpowiedni dla swojej pociechy. U nas istnieje też możliwość wyboru stopnia twardości każdego z produktów. Prezentujemy zarówno materace miękkie, jak i bardzo twarde.

Bogaty wybór dostępnych rozmiarów 60x130 cm

Zdajemy sobie sprawę z tego, że często pomieszczenia zmuszają do wyboru niestandardowych rozwiązań. Dlatego dostępne są u nas materace w różnych rozmiarach. Oferujemy też możliwość zamówienia materaca o dowolnych wymiarach, ponieważ sami jesteśmy producentem. Zapewniamy na przykład materace 65x130 cm do większych łóżeczek, materace 80x130 cm z różnych materiałów i materace 100x130 cm do większych pomieszczeń. W przypadku problemów z wyborem właściwego rozmiaru lub rodzaju materaca zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością pomogą w dokonaniu właściwej decyzji. Zapraszamy do zrobienia u nas udanych zakupów. Gwarantujemy doskonałą jakość wszystkich produktów oraz ich trwałość.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023