• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x140 cm

Zadbaj o swój komfort snu! Pomoże w tym zakupiony materac 100x140 cm, który będzie dostosowany do potrzeb. Każdy z modeli materacy dostępnych na stronie jest w pokrowcu standardowym niepikowanym, jednak z możliwością zmiany na pikowany.

Łóżko wyposażone w metrowy materac charakteryzuje się bardzo dużą funkcjonalnością i wielozadaniowością – bardzo często wykorzystywane są one nie tylko do spania, ale przede wszystkim do aktywności dziennych. Materace 100x140 cm idealnie wpasowują się w niemal każdą dziecięcą bądź nastoletnią aranżację pokoju, a dodatkowo mogą posłużyć do sprytnego ukrywania skrzyni, która znacząco poszerzy powierzchnię przechowalniczą w każdym mieszkaniu. Decydując się na materac 115x140 cm, warto korzystać z naszej oferty, ponieważ jako producent projektujemy każdy materac pod indywidualne potrzeby klienta. To, co w największym stopniu determinuje trwałość i funkcjonalność każdego materaca, to oczywiście zastosowane materiały. Przed zakupem konkretnego modelu warto zastanowić się, co oznacza użycie poszczególnych surowców dla późniejszego użytkowania.

Trwałość, twardość, elastyczność i wentylacja materacy

Zakupy materaców 130x140 cm powinny być poprzedzone nie tylko właściwym zaplanowaniem miejsca pod łóżko w sypialni. Bardzo ważne jest dopasowanie pozostałych parametrów materaca 120x140 cm w taki sposób, aby były maksymalnie zgodne z oczekiwaniami danego użytkownika. Zakup materaca w oderwaniu od masy ciała danej osoby czy jej wzrostu, może być kompletnie chybiony. Sama twardość materaca ma kolosalny wpływ nie tylko na pierwsze wrażenia i ostateczne odczucia po nocy spędzonej na takim materacu. Przekonanie osób z problemami zdrowotnymi związanymi z postawą czy kręgosłupem do tego, aby zainwestowały w materace bardzo twarde lub przynajmniej twarde, odpowiednio profilowane do budowy anatomicznej człowieka jest istotnym elementem pracy wielu lekarzy czy rehabilitantów.

Jak zadbać o materac 100x140 cm?

O materace w wymiarach 100x140 centymetrów należy dbać w bardzo zbliżony sposób do innych, powszechnie dostępnych modeli. Wskazówki co do konserwacji materaca przekazywane są zawsze wraz z towarem i należy ich bezwzględnie przestrzegać – zwłaszcza w zakresie czyszczenia i przechowywania. Aby zamówione w Godre.pl materace 100x140 cm zawsze docierały do klientów w nienagannym stanie, pakujemy je na płasko i wysyłamy do klienta maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i akceptacji projektu. Każdy materac wyprodukowany u nas jest więc unikalny i od początku do końca stworzony z myślą tylko o jednym – satysfakcji klienta.