• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x140 cm

Wybierając nowy materac 120x140 cm najlepiej kierować się wagą i upodobaniami osoby, która będzie korzystać z materaca. Dobrze dobrany stopień twardości umożliwi regeneracje ciała, poczucie komfortu. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Nasz sklep prezentuje bogaty asortyment materaców 120x140 cm oraz w innych rozmiarach. Modele o długości 140 cm dedykowane są przede wszystkim dzieciom. Materac w takim rozmiarze ma zastosowanie już od samego początku nawet do nastoletniości. Z uwagi na swoją szerokość może pełnić funkcję wspólnego materaca dla dwójki rodzeństwa. Sprawdzi się również w żłobku, czy przedszkolu. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą i złożenia zamówienia na Godre.pl.

Najpopularniejsze rodzaje materacy 120x140 cm

Prezentujemy różnorodne propozycje materaców wykonanych z wielu materiałów wysokiej jakości. Można tu znaleźć materace kokosowe, moletowane profilowane, kieszeniowe Multipocket z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, bonellowe, lateksowe i piankowe. Każdy z użytych w produkcji materacy materiał ma swoje właściwości, które sprawiają, że materac 120x140 cm jest bardzo wygodny i ma zdrowy wpływ na kręgosłup. Jest to ważne również w przypadku wyboru materaca dla maluszka. Warto dopasować też twardość produktu. Oferujemy różne stopnie twardości, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.

Praktyczne i funkcjonalne materace do żłobków i przedszkoli

Sami zajmujemy się produkcją dostępnych na Godre.pl materaców. Dlatego dostępna jest u nas możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Placówkom, które zajmują się opieką nad dziećmi, polecamy na przykład:

Produkty są gotowe do wysyłki już trzy dni robocze po złożeniu zamówienia. Zależy nam na ich wysokiej jakości, dlatego żadnych materacy nie wysyłamy zrolowanych, ponieważ naszym zdaniem nie wpływa to korzystnie na funkcjonowanie ich poszczególnych elementów. Wszystkie materace z asortymentu objęte są dwuletnią gwarancją. Gorąco polecamy nasze propozycje materaców, które zapewniają zdrowy i zawsze bezpieczny sen. Jesteśmy przekonani co do jego najwyższej jakości. Zachęcamy też do kontaktu z naszymi pracownikami.