UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x170 cm

Nasze materace 100x170 cm są godne polecenia. Odpowiednie dla dzieci i alergików, jak również dla osób starszych. To poszczególne surowce użyte w warstwach materaca mają właściwości, które pomagają dobrać odpowiedni materac. Warto zapoznać się z ofertą.

Sen to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Dlatego prezentujemy materace 100x170 cm o różnych stopniach twardości, aby każdy nasz klient mógł idealnie dopasować materac do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Zapewniamy szeroki wybór produktów wykonanych z różnych materiałów. Każdy dostępny materac 100x170 cm ma swoje unikalne właściwości i w inny sposób wspiera kręgosłup użytkownika podczas snu. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu i złożenia zamówienia na Godre.pl.

Materace 100x170 cm o różnych stopniach twardości

Podejmując decyzję odnośnie stopnia twardości materaca, najlepiej zapoznać się z naszymi poradami dostępnymi przy opisie poszczególnych produktów. Prezentujemy zarówno materace miękkie, jak i twarde. Rozwiązaniem dla osób niezdecydowanych mogą być materace średnio twarde lub dwustronne. W przypadku tych ostatnich, twardość z każdej ze stron materaca jest inna. Na pewno kluczowe znaczenie ma tu wzrost użytkownika i jego masa ciała. Całkiem inne materace polecamy też parom śpiącym razem. W ich przypadku niezawodne są materace kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, ponieważ nie odczuwa się ruchów partnera w trakcie snu oraz specyficznego falowania.

Dopasuj materac 100x170 cm do swoich potrzeb

Każdy z materaców wykonujemy na zamówienie w ciągu trzech dni roboczych. Dostępne są u nas również materace w niestandardowych rozmiarach jak na przykład materac 95x170 cm - wygodny w przypadku łóżek jednoosobowych, materac 60x170 cm - najwęższy produkt tej długości oraz materac 120x170 cm, który pomieści bez trudu dwie osoby. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na materac o dowolnym rozmiarze. Sami produkujemy dostępne u nas towary, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie bardzo szybko. Decydując się na zakup, można u nas przeglądać poszczególne produkty właśnie z wybraniem konkretnego parametru, na przykład stopnia twardości, co ułatwia poszukiwania i skraca ich czas. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, objęta 2-letnią gwarancją i możliwością zwrotu w ciągu 30 dni.