• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x170 cm

Zapraszamy do kupna jednego z wielu dostępnych modeli materacy 120x170 cm. Materace są komfortowe, dobrze wykonane i trwałe. Do ich produkcji używamy atestowanych surowców. Zaufały nam, jak setki klientów i dołącz do tych zadowolonych.

Niewysokim osobom oraz dzieciom serdecznie polecamy dostępne u nas materace 120x170 cm, które są dość kompaktowe i nie zajmują zbyt wiele przestrzeni. Taka długość z powodzeniem sprawdzi się w każdym mniejszym pomieszczeniu. Jako producent oferujemy różnego rodzaju materace, które wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Zależy nam bowiem na tym, aby każdy klient mógł dopasować materac 120x170 cm do swoich własnych potrzeb i indywidualnych preferencji. Zdrowy sen daje świetne samopoczucie i pozwala zregenerować się po całym dniu pracy i obowiązków.

Materace 120x170 cm dla osób wymagających

Wielu z naszych klientów poszukuje rozwiązań szytych na miarę, które jako producent udostępniamy w dużej ilości. Prezentujemymaterace wysoko elastyczne - idealne dla osób o niewielkich gabarytach, ale również materace z nowoczesnych pianek, lateksowe, kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, Multipocket, bonellowe, czy z wypełnieniem kokosowym. Każdy z rodzajów zachowuje się nieco inaczej w kontakcie z ludzkim ciałem. Dodatkowo istnieje również możliwość odpowiedniego dopasowania rozmiaru materaca. Sami produkujemy nasze materace i oferujemy je we wszystkich wielkościach. Dużą popularnością cieszą się na przykład:

Zamówienia realizujemy w ciągu trzech dni roboczych. Towaru nigdy nie przewozimy w formie zrolowanej, ponieważ zależy nam na zachowaniu jego najlepszych właściwości.

Materac 120x170 cm o różnych stopniach twardości

Dla wielu osób to właśnie twardość materaca jest najważniejszym parametrem, na który zwracają uwagę. Staramy się sprostać wszystkim wymaganiom, dlatego oferujemy materace o różnych stopniach twardości – od miękkich po bardzo twarde. Istnieje również możliwość zamówienia materaca dwustronnego, który może mieć inną twardość z każdej ze stron. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią zmiany i nie potrafią się jednoznacznie zdecydować. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7