• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x170 cm

Trwały, komfortowy i wytrzymały. To zalety materacy 60x170 cm ze sklepu Godre.pl. Na wysoką jakość mają wpływ dobrze wyselekcjonowane surowce, których używamy podczas produkcji. Budowa materacy jest zwarta, co zwiększa ich żywotność. Zapraszamy.

Jaki materac 60x170 wybrać?

Jeżeli poszukujecie Państwo wąskiego materaca, na przykład do pokoju dziecięcego, dostępne u nas materace 60x170 cm stanowią bardzo dobre rozwiązanie. Oferujemy bogaty asortyment materacy wykonanych z różnych materiałów, a każdy z nich ma nieco inne właściwości. Dodatkowo materac można u nas dopasować do swoich potrzeb, wybierając również stopień jego twardości. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem materacy 60x170 cm najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie tu idealny materac dla siebie.

Najmniejsze materace 60x170 cm

Niekiedy pomieszczenie zmusza do wyboru materaca bardzo wąskiego, ponieważ tylko taki zmieści się pośród innych mebli. Prezentujemy więc wiele modeli w tym rozmiarze, jak również innych. U nas istnieje możliwość zamówienia materaca dowolnej wielkości, ponieważ wszystkie produkty wykonywane są na zamówienie. Jako producent takie zamówienie realizujemy już w ciągu trzech dni roboczych. Dostępne są na przykład:

  • materace 65x170 cm - nieco bardziej komfortowe,
  • materace 75x170 cm - odpowiednie na przykład dla nastolatków,
  • materace 80x170 cm - bardzo chętnie wybierane przez wielu naszych klientów. Gotowy materac dowozimy w pozycji rozłożonej, aby nie stracił swoich właściwości.

Na co zwrócić uwagę wybierając materac 60x170 cm?

U nas produkty można przeglądać wygodnie według ich określonych parametrów, na przykład według stopnia twardości. Udostępniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Twardość materaca najlepiej dopasować do gabarytów swojego ciała, aby zapewniał optymalną podporę i bezpieczny oraz zdrowy sen. Na Godre.pl prezentujemy bogaty asortyment materacy wykonanych z różnego rodzaju surowców. Dostępne są na przykład bardzo popularne materace lateksowe, z pianki HR, wysoko elastyczne, termo-plastyczne, bonellowe, kieszeniowe 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, czy z wypełnieniem z naturalnego kokosa. Każdy z nich jest bardzo funkcjonalny i jednocześnie trwały. Zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023