• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x160 cm

Dobry zdrowy sen tylko na materacu 110x160 cm indywidualnie dostosowanym do potrzeb klienta. Dzwoniąc pod numer ☎ 577 411 555, skorzystaj z porady doradców, którzy pomogą w wyborze materaca spełniającego wszelkie oczekiwania. Zapraszamy.

W naszym sklepie bez trudu dopasujecie Państwo odpowiedni materac do każdego pokoju hotelowego. Prezentujemy popularne materace 110x160 cm, które zajmują niewiele miejsca, jak również wiele innych modeli. Wiemy, że hotel to miejsce, w którym bardzo istotna jest higiena, dlatego wszystkie nasze materace produkujemy z przewiewnych materiałów, które nie stanowią pożywki dla drobnoustrojów i dobrze się czyszczą. Dostępne materace są również odpowiednie dla alergików, a tacy coraz częściej bywają gośćmi hotelowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szeroki wybór materaców 110x160 cm do pokoi hotelowych

Wyposażając pomieszczenia hotelowe, trzeba kierować się jakością produktów, ponieważ są one wykorzystywane każdego dnia i bardzo eksploatowane. Na Godre.pl prezentujemy materace wykonane z różnych materiałów – pianki, lateksu, kokosa, czy też sprężynowe. Wszystkie są bardzo trwałe i wytrzymałe. Dajemy dwuletnią gwarancję na sam materac i aż trzydzieści lat gwarancji na formatkę w materacach sprężynowych! Dostępne są u nas zarówno materace miękkie, jak i te o większych stopniach twardości. Jest to bardzo ważny parametr, który gwarantuje wygodę użytkownika. W przypadku hoteli najlepiej stawiać na materace uniwersalne, na przykład średnio twarde.

Możliwość dopasowania wygodnych materacy do łóżek

Jeżeli poszukujecie materaców w różnych rozmiarach, na pewno znajdziecie je na Godre.pl. Jako producent wykonujemy również materace na indywidualne zamówienie. Taki materac jest gotowy już w ciągu trzech dni roboczych od złożenia zamówienia. W hotelach z pewnością sprawdzą się też:

Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie wybierzecie Państwo odpowiednie rozmiary do swoich łóżek. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich dostępnych produktów i ich trwałość. Takie materace z pewnością posłużą przez lata, nawet przy dużym stopniu eksploatacji. Zapraszamy do zrobienia zakupów - dajemy możliwość zwrotu w 30 dni i 2-letnią gwarancję.