UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x160 cm

Mały materac 120x160 cm wcale nie musi być niewygodny. W naszym sklepie prezentujemy szeroki asortyment materacy wysokiej jakości, które wykonujemy przy użyciu bardzo nowoczesnych i funkcjonalnych materiałów. Materace 120x160 cm sprawdzają się w pokojach nastolatków, dzieci, ale też w internatach, czy hotelach. Udostępniamy dobry wybór funkcjonalnych rozwiązań. Nasze materace są solidne, trwałe, higieniczne i bardzo komfortowe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą i złożenia u nas zamówienia.

Materace 120x160 cm do zadań specjalnych

Specjalizujemy się w produkcji materaców, a do ich produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Każdy z nich zachowuje się inaczej w kontakcie z leżącym ciałem ludzkim i zapewnia mu inne podparcie. Wiele osób decyduje się na materace kieszeniowe Multipocket z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, które wcale nie przypominają klasycznych materacy sprężynowych i są od nich o wiele trwalsze. Oferujemy też materace bonellowe, moletowane, z pianek, lateksu, kokosa, czy wreszcie wysoko elastyczne i termoplastyczne. Wybierając rodzaj materiału, trzeba też zdecydować się na właściwą twardość. Decyzja ta musi być oparta na konkretnych czynnikach, jak wzrost i waga, aby materac spełniał swoje zadanie. W razie wątpliwości i pytań zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą w doborze odpowiedniego stopnia twardości.

Dostępne rozmiary materaców dla młodzieży

U nas znajdziecie Państwo bardzo dobry wybór materacy dla najmłodszych w różnych rozmiarach. Istnieje też możliwość złożenia zamówienia na indywidualnie dopasowany materac. W pokojach nastolatków dobrze sprawdzają się na przykład:

Na Godre.pl można więc dopasować materac do swoich potrzeb i możliwości lokalowych. Warto pamiętać o tym, że dzieci bardzo szybko rosną i materac powinien wystarczyć im przynajmniej na kilka lat. Jeśli jest to możliwe, lepiej wybrać materac dłuższy, który będzie funkcjonalny przez jakiś czas. Zachęcamy gorąco do zrobienia u nas udanych zakupów - wszystkie materace objęte są 2-letnią gwarancją.