• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x160 cm

Najwyższa jakość wykorzystywanych surowców i estetyka wykonania. To cechy materacy 120x160 cm oferowanych na stronie Godre.pl. Materace ze względu na wysoką jakość polecane są osobą ze skłonnościami do alergii, jak również dzieciom. Zapraszamy do zakupu.

Mały materac 120x160 cm wcale nie musi być niewygodny. W naszym sklepie prezentujemy szeroki asortyment materacy wysokiej jakości, które wykonujemy przy użyciu bardzo nowoczesnych i funkcjonalnych materiałów. Materace 120x160 cm sprawdzają się w pokojach nastolatków, dzieci, ale też w internatach, czy hotelach. Udostępniamy dobry wybór funkcjonalnych rozwiązań. Nasze materace są solidne, trwałe, higieniczne i bardzo komfortowe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą i złożenia u nas zamówienia.

Materace 120x160 cm do zadań specjalnych

Specjalizujemy się w produkcji materaców, a do ich produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Każdy z nich zachowuje się inaczej w kontakcie z leżącym ciałem ludzkim i zapewnia mu inne podparcie. Wiele osób decyduje się na materace kieszeniowe Multipocket z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, które wcale nie przypominają klasycznych materacy sprężynowych i są od nich o wiele trwalsze. Oferujemy też materace bonellowe, moletowane, z pianek, lateksu, kokosa, czy wreszcie wysoko elastyczne i termoplastyczne. Wybierając rodzaj materiału, trzeba też zdecydować się na właściwą twardość. Decyzja ta musi być oparta na konkretnych czynnikach, jak wzrost i waga, aby materac spełniał swoje zadanie. W razie wątpliwości i pytań zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą w doborze odpowiedniego stopnia twardości.

Dostępne rozmiary materaców dla młodzieży

U nas znajdziecie Państwo bardzo dobry wybór materacy dla najmłodszych w różnych rozmiarach. Istnieje też możliwość złożenia zamówienia na indywidualnie dopasowany materac. W pokojach nastolatków dobrze sprawdzają się na przykład:

Na Godre.pl można więc dopasować materac do swoich potrzeb i możliwości lokalowych. Warto pamiętać o tym, że dzieci bardzo szybko rosną i materac powinien wystarczyć im przynajmniej na kilka lat. Jeśli jest to możliwe, lepiej wybrać materac dłuższy, który będzie funkcjonalny przez jakiś czas. Zachęcamy gorąco do zrobienia u nas udanych zakupów - wszystkie materace objęte są 2-letnią gwarancją.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze