• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 160x160 cm

Dla nas jako producentów, nie ma rozmiarów materacy 160x160 cm, których nie jesteśmy w stanie wykonać. Wystarczy, dokonać pomiaru miejsca na materac, a nasi doradcy dobiorą odpowiedni model materaca. Model materaca zależy od wagi i preferencji klienta.

Nasz sklep oferuje bogaty asortyment materaców 160x160 cm, które można dopasować do różnego rodzaju sypialni. Rozmiar ten sprawdzi się zarówno w małym, jak i większym pomieszczeniu. Z uwagi na swoją długość dedykowany jest raczej młodzieży. Prezentujemy materace 160x160 cm wykonane z rozmaitych materiałów, ponieważ zależy nam na sprostaniu oczekiwaniom wszystkich Klientów. U nas produkt możesz więc idealnie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że każdy użytkownik ma nieco inne oczekiwania.

Materac 160x160 cm skrojony na miarę potrzeb

Wybierając materac, najlepiej poświęcić temu nieco czasu i uwagi. Sen jest przecież jedną z naszym podstawowych potrzeb i gwarantuje nam zdrowie oraz regenerację. W każdym wieku potrzeba nam snu w odpowiedniej ilości, ale również jakości. Prezentowane materace wykonujemy z najnowocześniejszych materiałów, które są bardzo funkcjonalne i praktyczne. Materace kieszeniowe Multipocket to na przykład ciekawa propozycja dla par, które śpią razem. Właściwie nieodczuwalne są ruchy drugiej osoby, a materac nie faluje. Oferujemy także materace bonellowe, moletowane, piankowe, lateksowe, czy kokosowe. Każdy materiał nieco inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem ludzkim i zapewnia mu inne podparcie.

Materace 160x160 cm oraz inne dostępne propozycje

Ważnym parametrem materaca jest też jego twardość. Na Godre.pl zapewniamy asortyment materacy o różnych stopniach twardości, aby zagwarantować komfort i wygodę. Parametr ten najlepiej dostosować do wzrostu i masy ciała użytkownika. Dodatkowo trzeba też dobrze rozważyć rozmiar materaca. Niekiedy kilka centymetrów szerokości sprawia, że łóżko staje się znacznie bardziej przestronne. Sami produkujemy swoje materace, dlatego możemy wykonać je w dowolnym wybranym rozmiarze. Oferujemy na przykład:  

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi produktami oraz ich szczegółowymi opisami. Z przyjemnością odpowiemy też na wszystkie pytania. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Godre.pl. Wszystkie materace są objęte 2-letnią gwarancją oraz możliwością zwrotu na przestrzeni 30 dni.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023