• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x170 cm

Odwiedzając Godre.pl zapewne potrzebujesz materaca 110x170 cm? Do produkcji materacy wykorzystywane są tylko surowce o najwyższej jakości. To dzięki temu, nasi klienci mogą być pewni, że zakupiony materac posłuży na długie lata. Materace godne polecenia.

Niewielka sypialnia zmusza często do wyboru materaca w nieco mniejszym rozmiarze. U nas prezentujemy najlepszy wybór materaców 110x170 cm oraz w innych rozmiarach. Jako, że jesteśmy producentem istnieje również możliwość zamówienia materaca w dowolnie wybranym rozmiarze, a my wykonamy go dla Państwa w ciągu trzech dni roboczych. Wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości, aby prezentowane materace 110x170 cm były funkcjonalne, trwałe i zapewniały w pełni zdrowy i bezpieczny sen. Zachęcamy serdecznie do poznania oferty naszego sklepu i złożenia u nas zamówienia.

Materac 110x170 cm – w sam raz dla nastolatka

Jeśli pokój dziecka stwarza taką możliwość, warto zdecydować się na zakup dość szerokiego materaca, ponieważ zawsze zapewni on komfortowy sen. Materace o długości 170 cm wspaniale sprawdzają się właśnie dla dzieci, ponieważ nie zajmują za dużo przestrzeni na długość. Udostępniamy na przykład:

  • materace 65x170 cm - jedne z najmniejszych tej długości,
  • materace 90x170 cm - w sam raz dla jednej osoby,
  • materace 120x170 cm, na których mogą spać nawet dwie osoby. Jesteśmy pewni, że na Godre.pl dopasujecie Państwo idealnie rozmiar swojego materaca.

Jaki typ materaca 110x170 cm wybrać?

Prezentujemy bardzo bogaty asortyment różnych materaców w tym rozmiarze - wszystkie objęte 2-letnią gwarancją i możliwością zwrotu w 30 dni. W ofercie znajdują się wysokiej jakości materace kieszeniowe Multipocket, które są rozwiązaniem dla osób o większej masie ciała lub sypiających we dwójkę, materace bonellowe, piankowe, lateksowe, czy kokosowe. Każdy z materiałów ma całkiem inne właściwości, dzięki którym zapewnia odpowiednią wygodę i komfort. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania optymalnej twardości materaca do potrzeb użytkownika. Dostępne są u nas materace bardzo twarde, twarde, średnio twarde oraz miękkie. O wyborze konkretnego parametru powinna decydować przede wszystkim masa ciała, ale również wzrost. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia na Godre.pl. Czas jego realizacji wynosi do trzech dni roboczych.