• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 65x170 cm

Jeśli Państwo są na etapie poszukiwań materaca 65x175 cm, dobrze że odwiedzacie sklep Godre.pl. Duży wybór materacy, pozwoli wybrać model, który będzie odpowiadał preferencjom. Wybór jest trudny, ze względu na ilość modeli. Służymy pomocą ☎ 577 411 555.

Jaki materac 65x170 wybrać?

 

Jeżeli od dawna marzyłeś o tym by wyspać się na wygodnym, nowiutkim materacu już pora byś zrealizował swoje marzenie. Regenerujący sen przekłada się bezpośrednio na jakość naszego życia. Wyspany organizm to energia, dobry nastrój, chęć do pracy. Dobrze dobrany materac 65x170 cm to komfortowy sen, brak trudności w zasypianiu, przyjemność z wypoczynku. Jeżeli wybrałeś rozmiar materaca 65x170 cm pora przejść do wyboru kolejnych parametrów.

Wybieramy rodzaj wkładu wewnętrznego materaca 65x170 cm

Oferujemy trzy rodzaje wkładów: piankowy, bonellowy i sprężynowy. Wkład piankowy wykonany jest z pianki wysokoelastycznej HR. Charakteryzuje się dużą sprężystością, posiada wiele elastycznych punktów podparcia, dopasowuje się do wszystkich krzywizn sylwetki. Jest miękki i wygodny. Materac bonellowy wykonany jest ze sprężyn w kształcie klepsydry, które są ze sobą połączone mocnym drutem, tworząc coś na wzór siatki. Materac 60x170 cm bonellowy jest trwały i posiada dużą elastyczność powierzchniową. Kolejnym typem jest wkład pocketowy, wykonany z cylindrycznych sprężyn. Jaka sama nazwa wskazuje sprężyny są umieszczone w specjalnych kieszonkach. Kieszeniowy materac 70x170 cm posiada wiele punktów podparcia. Każda sprężyna pracuje niezależnie i samodzielnie amortyzując ruchy i dopasowując się do kształtu sylwetki i jej ciężaru.

Stopień twardości materaca 65x170

Materace miękkie wykonane są z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej vico memory, materace średnio twarde mogą być wykonane z różnych warstw. Wśród nich wyróżniamy materace lateksowe, materace wysokoelastyczne, materace termoplastyczne. Materac twardy posiada pojedynczą warstwę kokosu lub trawy morskiej, natomiast materac bardzo twardy wykonany jest z podwójnej warstwy kokosowej lub podwójnej warstwy kokosowej i warstwy końskiego włosia.

Materace występują w wersji jednostronnej i dwustronnej. Przy wybraniu opcji dwustronnej możemy wybrać dwie jednakowej lub różnej twardości powierzchnie i korzystać z nich naprzemiennie. Materace dwustronne mają znacznie dłuższą żywotność dzięki braku nadmiernej eksploatacji jednej strony. Warto regularnie odwracać materac, by jak najdłużej utrzymać go w doskonałej kondycji.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023