• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x190 cm

Cztery stopnie twardości od miękkich, po bardzo twarde. Taki wybór pozwoli dobrać każdemu klientowi odpowiednią twardość. Z doświadczenia wiemy, że trafiona twardość materaca 110x190 cm podnosi komfort snu. Warto zapoznać się z całą ofertą.

Najczęściej spotykanym zastosowaniem dla materacy 110x190 cm jest odpowiednie wyposażenie i wykończenie pokoju dla dziecka – czy będzie to bardzo małe i szybko rosnące dziecko, czy już wyrośnięty nastolatek. Oczywiście na wstawienie łóżka o szerokości 120 centymetrów stelaża a 110 centymetrów szerokości samego podkładu na materac wymaga posiadania wyjątkowego, dodatkowego miejsca. Lata temu rozstaw pomieszczeń był na tyle niepraktyczny, że łóżka, co za tym idzie, również materace 110x190 cm były praktycznie niespotykane. Dzisiaj już nie tylko za sprawą nowego budownictwa mieszkaniowego, na rynku dominują nieruchomości ze sporymi przestrzeniami i funkcjonalnymi pomieszczeniami, gdzie z powodzeniem wygospodarować można miejsce dla łóżka o szerokości 110 centymetrów, bez konieczności rezygnowania z wygodnego komunikowania czy przestrzeni. Właśnie z myślą o takich klientach, poszukujących idealnego materaca 110x190 cm o wysokiej jakości wykonania i dobrych materiałach konstrukcyjnych, przygotowaliśmy zbiór poniższych materaców od sprawdzonych producentów na rynku.

Wybór materaca 110x190 cm nie tylko dla najmłodszych

Nie tylko dzieci powinni korzystać z materaców o maksymalnej szerokości. Również dorośli śpiących w pojedynkę powinni rozważyć wyjście poza najczęściej proponowany i sprzedawany format łóżek dla singli – od 80 do maksymalnie 100 centymetrów:

Z oferowanymi u nas, niskimi cenami, nic nie stoi na przeszkodzie, aby również w mniejszym pomieszczeniu wygospodarować z powodzeniem miejsce na łóżko i materac 110x190 cm i cieszyć się maksymalnie komfortowym snem oraz regenerującym wypoczynkiem dziennym, na nieco szerszym łóżku.

Jak czytać opisy materaców 110x190 cm?

Materace 110x190 cm faktycznie mają dość nietypowy rozmiar i dzięki tej nietypowości ich liczba rynku jest ograniczona. Nie wszyscy producenci decydują się na tworzenie wszystkich formatów, więc korzystając z narzędzi dostępnych na naszej stronie, szybko posegregować można poszczególne kategorie i produkty według nie tylko ceny, ale także chociażby długości i szerokości. Można znaleźć produkt, biorąc pod uwagę również stopnie twardości czy możliwość wykorzystania stron - w tym wypadku dostępne są na przykład materace jednostronne lub dwustronne. To znacząco przyspiesza przeglądanie asortymentu, jaki przygotowaliśmy, a także porównanie sobie materacy między sobą. Dlatego czytając opisy materaców 110x190 cm dostępnych na naszej stronie, błyskawicznie dowiedzieć można się chociażby o technologii produkcji, konstrukcji poszczególnego materaca czy zastosowaniu materiałów całkowicie hipoalergicznych.