• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 115x160 cm

Chcesz by twoje ciało mogła relaksować się każdej nocy? Wystarczy że z pośród oferty przedstawionej na stronie Godre.pl wybierzesz odpowiedni model materaca 115x160 cm. Materace są dostępne w czterech stopniach twardości. Od miękkich, po bardzo twarde.

W ofercie Godre.pl udostępniamy materace 115x160 cm najwyższej jakości. Jako producent bardzo starannie dobieramy wykorzystywane surowce. Można u nas znaleźć materace sprężynowe kieszeniowe pocketowe, Multipocket, kokosowe, lateksowe, piankowe, profilowane moletowane, dwustronne i jednostronne. Każdy materac 120x160 cm cechuje się innymi właściwościami, ze względu na wybrany model i rodzaj wypełnienia. Wszystkie jednak zapewniają wygodę i niesamowity komfort podczas snu.

Jak dopasować odpowiedni materac 115x160 cm?

U nas każdy klient sam projektuje materac, który następnie produkujemy w oparciu o wybrane parametry. Umożliwiamy wybór spośród materaców 100x160 cm o różnych stopniach twardości. Najlepiej twardość dopasować do wagi swojego ciała i wzrostu, aby równomiernie podpierał kręgosłup i nie wywoływał żadnych ucisków. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.