• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 65x225 cm

Nasze materace 65x225 cm to naprawdę świetne produkty. Są odpowiednie dla dzieci i alergików, dzięki budowie umożliwiającej właściwą wentylację, która zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Ty i Twoja rodzina możecie spać spokojnie i komfortowo.

W ofercie Godre.pl znajduje się szeroki asortyment funkcjonalnych i niezwykle komfortowych materaców 65x225 cm. Udostępniamy klasyczne materace bonellowe, nowoczesne sprężynowe, lateksowe, kokosowe, piankowe i dwustronne. Każdy materac 80x225 cm idealnie wspiera kręgosłup i zachowuje się w sposób określony dla danego surowca, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi szczegółowymi opisami produktów. Wszystkie materace 100x225 cm powstają na indywidualne zamówienia klientów, którzy sami decydują o ich poszczególnych parametrach.

Nowoczesne i komfortowe materace 65x225 cm

U nas można zoptymalizować swój materac, wybierając jego określoną twardość. Oferujemy produkty miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Większość osób wybiera materace średnio twarde, ale zachęcamy do tego, żeby kierować się określonymi przedziałami wagowymi. Wszystkie materace 65x225 cm objęte są naszą dwuletnią gwarancją. Transportujemy je tylko na płasko, aby rolowanie nie zaszkodziło ich konstrukcji i nie skróciło żywotności materaca. Zapraszamy do zakupów.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze