• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x130 cm

Jeśli materac 70x130 cm dwustronny będziemy obracać raz na trzy miesiące, wydłużymy jego żywotność. Każda strona materaca może mieć inną twardość. Korzystając z takiego materaca, mamy możliwość idealnie dopasować powierzchnię do swoich upodobań.

Jaki materac 70x130 wybrać?

Niewielkich rozmiarów materac jest w stanie zapewnić dobry komfort snu dziecku. Dostępne u nas materace 70x130 cm zmieszczą się w każdym pokoju dziecięcym. Oferujemy bogaty asortyment różnych modeli wykonanych z bardzo nowoczesnych surowców. Każdy z naszych materaców 70x130 cm zapewnia stabilizację kręgosłupa i jego właściwą pozycję. U nas można dopasować poszczególne parametry każdego materaca, ponieważ sami zajmujemy się ich produkcją. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem i życzymy udanych zakupów.

Materac 70x130 cm dostosowany do potrzeb dziecka

Prezentujemy szeroki wybór materiałów, z których wykonujemy nasze produkty. Dostępne są u nasmaterace kokosowe, lateksowe, z różnego rodzaju pianek, kieszeniowe, bonellowe i wiele innych. Zależy nam na maksymalnej satysfakcji klienta, dlatego każdy materac jest wytrzymały, trwały i higieniczny. Oferta skierowana jest też do hoteli i placówek takich jak żłobki i przedszkola. Każdy z materaców 70x130 cm można też dostosować do potrzeb maluszka ze względu na jego stopień twardości. Jesteśmy pewni, że produkty z asortymentu spełnią Państwa oczekiwania.

Materace 70x130 cm i inne propozycje dla najmłodszych na Godre.pl

Jako producent materaców umożliwiamy zamówienie naszych produktów w dowolnie wybranych rozmiarach. Takie zamówienia realizujemy już w ciągu trzech dni roboczych. Można u nas znaleźć takie modele jak materace 60x130 cm do małych łóżeczek, materace 85x130 cm dla nieco większych dzieci oraz materace 120x130 cm idealne dla rodzeństwa. Zachęcamy do wyboru właściwej wielkości i złożenia zamówienia. Gotowe materace są zawsze przewożone w stanie rozłożonym, ponieważ zależy nam na zachowaniu ich najwyższej jakości oraz funkcjonalności. Naszym zdaniem rolowanie negatywnie wpływa na zachowania materaca, w szczególności w przypadku produktów sprężynowych. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Z przyjemnością pomożemy dopasować właściwy rozmiar oraz model materaca.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023