• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x140 cm

Za dobry sen odpowiada przede wszystkim materac, to on gwarantuje wygodę i odpowiednie podparcie naszego kręgosłupa. Wszystkie materace 80x140 cm występują w czterech stopniach twardości. Od miękkich po bardzo twarde. Wybierz odpowiedni dla siebie.

Materac o długości 140 centymetrów rzadko kiedy wykorzystywany może być przez osoby dorosłe, dlatego przeważnie jest on zakupem adresowanym głównie do pokojów dziecięcych i młodzieżowych – rzadziej gościnnych. W przypadku hoteli, noclegowni czy schronisk materace 80x140 cm pozwalają przeważnie rozwiązać problem niedostatku miejsc noclegowych i przynajmniej przez jedną noc ugościć wszystkich potrzebujących. Przy urządzaniu wymarzonej sypialni lub nawet metamorfozie pokoju dla dzieci, nie warto kierować się wyłącznie samymi aspektami przestrzennymi. Warto pamiętać, że większy materac 90x140 cm, chociaż odbierze dodatkowe 10 centymetrów przejścia w pokoju, to może też zaproponować większą przestrzeń do nauki i zabawy lub przechowania.

Jak praktycznie wykorzystać materac 80x140 cm?

Na większych materacach i łóżkach młodsze nastolatki oraz dzieci mogą bowiem skutecznie spędzać dużo czasu na nauce czy innych zabawach, a jednocześnie warto pamiętać o tym, że większość projektów łóżek pozwala dzisiaj na swobodne umieszczenie dodatkowej skrzyni przechowalniczej pod materacem. W sytuacji, gdy urządzany pokój dziecka bądź dzieci jest wyjątkowo nieustawny albo wymaga wielu dodatkowych mebli i dekoracji – Godre.pl jako producent materaców może znaleźć najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie oparte na indywidualnym przygotowaniu materaca pod spersonalizowane zamówienie klienta. W Godre.pl nie tylko chcemy wiedzieć, jakie wymiary musi mieć materac, ale także doradzamy, z jakich materiałów wyprodukować materac 70x140 cm, aby był maksymalnie komfortowy w użytkowaniu, a jednocześnie trwały.

Na które parametry materaców 80x140 cm zwracać uwagę?

Nie tylko na Godre.pl sprzedawane są materace twarde czy bardzo twarde i jest to standard często proponowany osobom mającym problemy z kręgosłupem, czy inne schorzenia układu ruchu i konkretne wskazania od lekarzy, czy rehabilitantów. Jednak tylko i wyłącznie na tutaj klient może dodatkowo liczyć na pełną konsultację przed wybraniem konkretnego materiału na materac 75x140 cm czy też otrzymać na koniec zamówienia dwuletnią gwarancję. Jako producent wiemy, jak ważny jest odpowiedni transport dla materaca, dlatego wszystkie wyprodukowane i sprzedane materace wysyłamy do klientów spakowane na płasko.