• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x140 cm

Najważniejszą kwestią w wyborze materaca 140x140 cm jest jego stopień twardości. To odpowiednia twardość i surowce w najwyższej jakości, pomogą uzyskać wymarzoną wygodę i komfort użytkowania. Zapoznaj się z pełną ofertą materacy.

Prezentujemy szeroką gamę materaców, których ofertę kierujemy przede wszystkim do rodziców. Materace 140x140 cm oraz innej szerokości przy takiej długości przeznaczone są właśnie dla najmłodszych. Jesteśmy przekonani, że długość ta zapewnia komfort i wygodę małemu użytkownikowi przez przynajmniej kilka lat. Są to materace wysokiej jakości, które jako producent wykonujemy z nowoczesnych materiałów, aby były funkcjonalne i wygodne. Rolą materaca jest przecież zapewnienie ciału odpowiedniej pozycji i stabilizacji kręgosłupa oraz karku. Już w młodym wieku jest to bardzo ważne, ponieważ sen to jedna z naszych najważniejszych potrzeb.

Jakie parametry wybrać dla materaca 140x140 cm?

Na Godre.pl macie Państwo możliwość zaprojektowania materaca zgodnie z preferencjami. Każdy woli bowiem spać w nieco innych warunkach, które gwarantują mu spokój i wygodę. Oferujemy materace o różnych stopniach twardości, od miękkich aż po bardzo twarde. Odpowiedni wybór powinien wynikać jednak nie tylko z przekonań, ale przede wszystkim ze wzrostu oraz wagi użytkownika, ponieważ one mają największe znaczenie. Prezentujemy materace 140x140 cm wykonane w różnych technologiach. Każdy z materiałów ma inne właściwości i nieco inaczej współpracuje z użytkownikiem. Dzieciom polecamy nasze materace piankowe HR, które można łatwo czyścić i są bardzo higieniczne. Sprawdzają się także materace lateksowe, bonellowe, czy kokosowe.

Samodzielny wybór rozmiaru materaca

Jeżeli rozmiar 140x140 cm Wam nie odpowiada, u nas materac można zamówić w dowolnym rozmiarze, ponieważ sami zajmujemy się produkcją. Proponujemy na przykład:

Produkty gotowe są do transportu już w ciągu trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Zapewniamy dwa lata gwarancji na wszystkie materace z oferty Godre.pl oraz trzydziestoletnią gwarancję na formatki sprężyn w materacach sprężynowych.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023