• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x160 cm

Jeśli potrzebujesz małego materaca w rozmiarze 60x160 cm znajdziesz go u nas. Dla dziecka proponujemy materac miękki piankowy albo sprężynowy, według potrzeb. Różne są opinie na temat materacy dla dzieci dlatego zapewniamy szeroką ofertę. Zapraszamy.

Urządzając pokój dla małego dziecka najlepiej myśleć przyszłościowo i wybrać nieco większy rozmiar łóżka. Na Godre.pl prezentujemy materace 60x160 cm najwyższej jakości, które idealnie pasują właśnie do pokoju najmłodszego członka rodziny. Są to materace bezpieczne, zdrowe i bardzo wytrzymałe. Charakteryzuje je wysoki stopień higieniczności, ponieważ zależy nam na maksymalnym zadowoleniu wszystkich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami materacy 60x160 cm oraz innych produktów. Życzymy udanych zakupów.

Materac 60x160 cm – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Małe dzieci nie są wymagające. Sen jest jednak dla nich bardzo ważny, dlatego materac powinien zapewniać im zdrową i zawsze komfortową pozycję. W asortymencie naszego sklepu znajdują się polecane materace moletowane profilowane, produkty z wypełnieniem z pianki, lateksu, czy materace sprężynowe. Każdy z nich ma inne właściwości i w nieco inny sposób podpiera kręgosłup maluszka, zapewniając mu zdrowy rozwój. Wybierając produkt dla najmłodszego członka rodziny można też kierować się stopniem jego twardości. Prezentujemy zarówno materace twarde, jak i miękkie. Bogaty wybór sprawia, że każdy rodzic znajdzie tu odpowiedni model dla swojego dziecka.

Inne rozmiary materaców dla najmłodszych

Sami produkujemy materace, dlatego udostępniliśmy możliwość zamówienia produktu w niestandardowym rozmiarze. Wszystkie materace są produkowane w ciągu trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. W naszym asortymencie znajdują się na przykład materace 65x160 cm nieco szersze i bardziej komfortowe, materace 70x160 cm - dla większych dzieci oraz odpowiednie dla nastolatków materace 80x160 cm. Korzystamy z bardzo nowoczesnych technologii i dobrych materiałów, aby zapewnić naszym najmłodszym klientom jak najwyższą jakość snu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w razie pytań lub wątpliwości i do złożenia zamówienia.