• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x160 cm

Urządzając pokój dla małego dziecka najlepiej myśleć przyszłościowo i wybrać nieco większy rozmiar łóżka. Na Godre.pl prezentujemy materace 60x160 cm najwyższej jakości, które idealnie pasują właśnie do pokoju najmłodszego członka rodziny. Są to materace bezpieczne, zdrowe i bardzo wytrzymałe. Charakteryzuje je wysoki stopień higieniczności, ponieważ zależy nam na maksymalnym zadowoleniu wszystkich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami materacy 60x160 cm oraz innych produktów. Życzymy udanych zakupów.

Materac 60x160 cm – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Małe dzieci nie są wymagające. Sen jest jednak dla nich bardzo ważny, dlatego materac powinien zapewniać im zdrową i zawsze komfortową pozycję. W asortymencie naszego sklepu znajdują się polecane materace moletowane profilowane, produkty z wypełnieniem z pianki, lateksu, czy materace sprężynowe. Każdy z nich ma inne właściwości i w nieco inny sposób podpiera kręgosłup maluszka, zapewniając mu zdrowy rozwój. Wybierając produkt dla najmłodszego członka rodziny można też kierować się stopniem jego twardości. Prezentujemy zarówno materace twarde, jak i miękkie. Bogaty wybór sprawia, że każdy rodzic znajdzie tu odpowiedni model dla swojego dziecka.

Inne rozmiary materaców dla najmłodszych

Sami produkujemy materace, dlatego udostępniliśmy możliwość zamówienia produktu w niestandardowym rozmiarze. Wszystkie materace są produkowane w ciągu trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. W naszym asortymencie znajdują się na przykład materace 65x160 cm nieco szersze i bardziej komfortowe, materace 70x160 cm - dla większych dzieci oraz odpowiednie dla nastolatków materace 80x160 cm. Korzystamy z bardzo nowoczesnych technologii i dobrych materiałów, aby zapewnić naszym najmłodszym klientom jak najwyższą jakość snu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w razie pytań lub wątpliwości i do złożenia zamówienia.