• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x160 cm

Materac 80x160 do łóżka piętrowego, do łóżka dziecięcego. Nie odkładaj wymiany materaca w nieskończoność, dobry sen to lepszy rozwój i lepsze funkcjonowanie w ciągu dnia. Materac dostarczymy za pośrednictwem firmy przewozowej, bez rolowania czy zginania.

Materac w pokoju dziecięcym nie powinien zajmować zbyt wiele miejsca, ponieważ mały człowiek nie wymaga ogromnych przestrzeni do snu. Optymalnym rozwiązaniem dostępnym w naszym sklepie może być materac 80x160 cm, który powinien posłużyć dziecku przez lata. Jest kompaktowy, wytrzymały, a jednocześnie zapewnia podporę kręgosłupowi i właściwą pozycję podczas snu. Zakup materaca dla dziecka najlepiej potraktować jak inwestycję na lata i zdecydować się na model, który będzie służył dobrze przez długi czas.

Jaki rozmiar materaca wybrać do pokoju dziecięcego?

Na Godre.pl oferujemy materace w różnych rozmiarach. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów mógł dopasować wielkość materaca do swoich potrzeb. Dla najmłodszych serdecznie polecamy dostępne w naszym sklepie:

Najlepiej zdecydować się naszym zdaniem na nieco większy materac, który wystarczy dziecku na kilka kolejnych lat. U nas można też zamówić materac w dowolnie wybranym rozmiarze, ponieważ sami zajmujemy się produkcją dostępnych w sklepie modeli.

Materace 80x160 cm z różnych materiałów

W naszym asortymencie znajdują się różne materace. Każde z wypełnień spełnia bowiem nieco inną funkcję. Materace kieszeniowe to idealna propozycja dla osób dorosłych. Dzieciom polecamy na przykład materace piankowe HR, lateksowe, kokosowe, czy wysoko elastyczne. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoki stopień higieniczności. Materace są przewiewne, co uniemożliwia rozwój grzybów i roztoczy. Zapewniają też spokojny i zdrowy sen dziecku w każdej pozycji. Parametrem, na jaki trzeba zwrócić uwagę jest też twardość materaca dziecięcego. Udostępniamy materace o różnych stopniach twardości, aby móc dopasować produkt do gabarytów młodego człowieka, ale też jego preferencji. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełną ofertą naszych materaców dziecięcych i złożenia u nas zamówienia. Gwarantujemy korzystne warunki cenowe i możliwość zwrotu w 30 dni.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze