• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 130x130 cm

Materace 130x130 cm niezależnie od rozmiaru, zostaną wyprodukowane w przeciągu trzech dni roboczych. Materace są dostarczane firmą transportową na płasko. Taki rodzaj transportu wydłuża żywotność materacy.

Jako doświadczony producent oferujemy bogaty wybór materaców dziecięcych. Rozwiązaniem optymalnym w przypadku rodzeństwa, które śpi wspólnie jest bez wątpienia dostępny u nas materac 130x130 cm. Jest to dość duży i na pewno komfortowy materac, który zapewni dzieciom bezpieczny sen. U nas materace można dopasowywać do swoich potrzeb poprzez wybór ich odpowiednich parametrów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Materace 130x130 cm dla osób wymagających

Nasi klienci coraz częściej są świadomi tego, jak ważną funkcję pełni materac. Śpiące na nim dziecko powinno wypoczywać i się regenerować. Jego kręgosłup musi też znajdować się w stabilnej pozycji. W naszym sklepie można wybierać różne materiały, z których skonstruowane są materace 130x130 cm. Prezentujemy materace bonellowe, kieszeniowe Multipocket, piankowe i lateksowe. Dostępne są również materace kokosowe, które są bardzo często wybierane przez rodziców małych dzieci. W przypadku każdego materaca istnieje możliwość wyboru odpowiedniego stopnia jego twardości. Powinien być on dostosowany do wagi dziecka i jego ogólnych gabarytów.

Inne rozwiązania do pokoi dziecięcych

Często rozmiar materaca uzależniony jest głównie od wielkości pomieszczenia, w którym znajduje się łóżko. Jako producent oferujemy różnego rodzaju rozmiary materaców dziecięcych, na przykład:

Można też zdecydować się na zamówienie materaca w całkiem innym rozmiarze. Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu trzech dni roboczych i są gotowe do wysyłki. Na materace dajemy dwuletnią gwarancję. W przypadku materaców sprężynowych formatki objęte są gwarancją trzydziestoletnią. Jesteśmy przekonani, że można u nas dopasować odpowiedni model materaca dla najmłodszych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość udostępnionych przez nas produktów.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023