• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 130x160 cm

Transport wyprodukowanego materaca 130x160 cm odbywa się na płasko. Materace nie są zginane.Taki rodzaj transportu zwiększa żywotność materaca, ponieważ jego sprężynowy wkład jest nie naruszony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Internaty oraz miejsca, które obsługują wycieczki szkolne zwykle oferują meble w kompaktowych rozmiarach, aby mieściło się ich jak najwięcej w poszczególnych pokojach. W naszym sklepie prezentujemy praktycznematerace 130x160 cm, które nie zajmują wiele miejsca i stanowią wygodne miejsce odpoczynku dla dzieci i młodzieży. Na materacu tej wielkości mogą spać nawet dwie osoby o niewielkich gabarytach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą dostępną u nas i złożenia zamówienia.

Szeroki wybór materacy 130x160 cm

Zależy nam na tym, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Dlatego dostępne są różne rozwiązania i rodzaje materaców. Oferujemy na przykład praktyczne materace lateksowe, które umożliwiają zachowanie higieny niezbędnej w takich miejscach, jak również materace wypełniane najwyższej jakości nowoczesnymi piankami, kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, moletowane, czy bonellowe. Dostępne są też materace dwustronne. Ważnym parametrem jest też twardość materaca. Zwykle do internatów i hoteli polecamy materace średnio twarde, ponieważ spełniają oczekiwania największej liczby użytkowników. Można jednak wybierać swobodnie z pomiędzy dostępnych parametrów.

Materace 130x160 cm oraz inne propozycje do internatów

Właścicielom miejsc, w których przebywają dzieci zależy zwykle na zachowaniu maksimum wolnej przestrzeni. Dlatego na Godre.pl rozmiar materaca można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Sami produkujemy materace i w długości 160 cm prezentujemy na przykład materac 110x160 cm - bardzo wygodny i komfortowy, materac 90x160 cm- w sam raz dla jednej osoby, czy też materac 85x160 cm, który zajmuje bardzo mało przestrzeni. Każdy materac jest gotowy do wysyłki już w ciągu trzech dni roboczych od momentu jego zamówienia. Produktów nie rolujemy na czas transportu, ponieważ może to skutkować uszkodzeniem sprężyn i innych elementów, które odpowiadają za właściwy komfort snu. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich dostępnych u nas materaców.