• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 130x160 cm

Internaty oraz miejsca, które obsługują wycieczki szkolne zwykle oferują meble w kompaktowych rozmiarach, aby mieściło się ich jak najwięcej w poszczególnych pokojach. W naszym sklepie prezentujemy praktycznematerace 130x160 cm, które nie zajmują wiele miejsca i stanowią wygodne miejsce odpoczynku dla dzieci i młodzieży. Na materacu tej wielkości mogą spać nawet dwie osoby o niewielkich gabarytach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą dostępną u nas i złożenia zamówienia.

Szeroki wybór materacy 130x160 cm

Zależy nam na tym, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Dlatego dostępne są różne rozwiązania i rodzaje materaców. Oferujemy na przykład praktyczne materace lateksowe, które umożliwiają zachowanie higieny niezbędnej w takich miejscach, jak również materace wypełniane najwyższej jakości nowoczesnymi piankami, kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, moletowane, czy bonellowe. Dostępne są też materace dwustronne. Ważnym parametrem jest też twardość materaca. Zwykle do internatów i hoteli polecamy materace średnio twarde, ponieważ spełniają oczekiwania największej liczby użytkowników. Można jednak wybierać swobodnie z pomiędzy dostępnych parametrów.

Materace 130x160 cm oraz inne propozycje do internatów

Właścicielom miejsc, w których przebywają dzieci zależy zwykle na zachowaniu maksimum wolnej przestrzeni. Dlatego na Godre.pl rozmiar materaca można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Sami produkujemy materace i w długości 160 cm prezentujemy na przykład materac 110x160 cm - bardzo wygodny i komfortowy, materac 90x160 cm- w sam raz dla jednej osoby, czy też materac 85x160 cm, który zajmuje bardzo mało przestrzeni. Każdy materac jest gotowy do wysyłki już w ciągu trzech dni roboczych od momentu jego zamówienia. Produktów nie rolujemy na czas transportu, ponieważ może to skutkować uszkodzeniem sprężyn i innych elementów, które odpowiadają za właściwy komfort snu. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich dostępnych u nas materaców.