UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 130x170 cm

Wybór odpowiedniego materaca 130x170 cm to jedna z podstawowych czynności, które trzeba wykonać urządzając sypialnię. Będzie to miało wpływ na komfortowy i zdrowy sen. W ofercie cztery stopnie twardości. Każda dla osoby z inną wagą. Serdecznie polecamy.

Wąskie łóżko wcale nie musi być niekomfortowe ani niefunkcjonalne. W dzisiejszych czasach zarówno stelaż pod łóżko jak i materac dopasować można indywidualnie zarówno pod potrzeby architekta czy aranżacji wnętrz, jak i pod spersonalizowane wymagania i oczekiwania każdego klienta. Właśnie takie „uszyte na miarę” materace 130x170 cm dostępne w ofercie naszego sklepu Godre.pl są gwarantem, że sen każdego człowieka, bez względu na jego wzrost, masę ciała czy jego budowę i predyspozycje zdrowotne, będzie całkowicie komfortowy i regenerujący. Bo to właśnie odpowiednio dopasowany i wykonany z jakościowych surowców materac 135x170 cm bądź 130x170cm jest w stanie w największym stopniu przełożyć się na pełen wypoczynku i zdrowy sen.

Jak materac 130x170 cm wpływa na zdrowie i samopoczucie?

Decydując się na wąskie łóżko i wąski materac, wcale nie trzeba rezygnować z komfortu i wygody – obecnie produkowane przez nas materace 130x170 cm wykonane są z innowacyjnych surowców i całkowicie bezpiecznych materiałów, które nie uczulają ani nie podrażniają skóry czy górnych dróg oddechowych. Co istotne – wszystkie proponowane na Godre.pl materace 150x170 cm wykonane zostały z zastosowaniem dokładnie przebadanych i sprawdzonych przez lata użytkowania technologii produkcyjnych. Wszystko to daje efekt końcowy w postaci świetnie pasujących do każdej ludzkiej sylwetki materacy 130x170 cm, które nie pozwolą być może wyspać się dwóm osobom, ale dla pojedynczego użytkownika gwarantują więcej niż udany wypoczynek i regenerację.

Na co zwracać uwagę wybierając materac 130x170 cm?

 Decydując się na jedne z węższych materaców na rynku, a do takich zaliczyć trzeba chociażby oferowane na Godre.pl materace 120x170 cm– nie trzeba rezygnować z gwarantowanego komfortu. Wszystkie produkowane przez nas modele materacy wykonane są z jakościowych surowców, z zastosowaniem niezawodnego i testowanego latami procesu technologicznego. Teoretycznie, materace bardzo twarde są również bardziej trwałe i odporne na odkształcenia czy uszkodzenia. Nadal wymagają jednak odpowiedniej konserwacji i właściwego transportu oraz właściwego przechowywania. Jako producent oferujemy na nie 2-letnią gwarancję oraz możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.