• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 130x180 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 130x180 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 130x180 cm

Wysokiej klasy materac 130x180 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 130x180 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 180x130 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 180x130 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 130x180 cm z materacem.

Jaki materac 130x180 wybrać?

Na Godre.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór funkcjonalnych materacy 130x180 cm, które sprawdzają się w przypadku łóżek jednoosobowych oraz dla par. Prezentowane u nas materace to bez wątpienia produkty najwyższej jakości, wykonane z nowoczesnych materiałów. Bardzo dbamy o to, aby każdy z naszych klientów był zadowolony, ponieważ od snu zależy samopoczucie następnego dnia. Oferujemy więc zróżnicowany asortyment materacy 130x180 cm wykonanych z różnych surowców i zapewniających różnego rodzaju funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami już dziś.

Materace 130x180 cm oraz inne dostępne rozmiary

Rozmiar materaca to kwestia kluczowa. Zależy on przede wszystkim od wielkości sypialni oraz samego łóżka. U nas można znaleźć materace we wszystkich, nawet bardzo niestandardowych rozmiarach, na przykład:

Poza rozmiarem materaca, dobrze jest skupić się również na rodzaju materiału, z którego jest on wykonany. U nas znajdziecie Państwo wiele praktycznych rozwiązań, jak materace kieszeniowe, bonellowe, z pianki termoplastycznej, czy wypełniane kokosem. Każdy z nich zachowuje się nieco inaczej przy kontakcie ze śpiącym ciałem, dlatego warto poczytać i zastanowić się nad najważniejszymi funkcjonalnościami.

Jaką twardość materaca 130x180 cm najlepiej wybrać?

Rodzaj materaca to zwykle kwestia bardzo indywidualna. Każdy ma nieco inne potrzeby i preferencje. Osobom, które mają problemy z kręgosłupem lekarze najczęściej zalecają materace bardzo twarde, które zapewniają odpowiednią stabilizację. Jeśli nie ma takiej potrzeby, można też zdecydować się na materac o średniej twardości lub po prostu miękki. Polecamy serdecznie naszą ofertę i zachęcamy do zrobienia zakupów.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024