• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 130x180 cm

Wybór odpowiedniego materaca 130x180 cm to jedna z podstawowych czynności, które trzeba wykonać urządzając sypialnię. Nasi konsultanci służą pomocą, czekają na telefon ☎ 577 411 555. Po rozmowie z klientem, są w stanie dobrać odpowiedni model materaca.

Na Godre.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór funkcjonalnych materacy 130x180 cm, które sprawdzają się w przypadku łóżek jednoosobowych oraz dla par. Prezentowane u nas materace to bez wątpienia produkty najwyższej jakości, wykonane z nowoczesnych materiałów. Bardzo dbamy o to, aby każdy z naszych klientów był zadowolony, ponieważ od snu zależy samopoczucie następnego dnia. Oferujemy więc zróżnicowany asortyment materacy 130x180 cm wykonanych z różnych surowców i zapewniających różnego rodzaju funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami już dziś.

Materace 130x180 cm oraz inne dostępne rozmiary

Rozmiar materaca to kwestia kluczowa. Zależy on przede wszystkim od wielkości sypialni oraz samego łóżka. U nas można znaleźć materace we wszystkich, nawet bardzo niestandardowych rozmiarach, na przykład:

Poza rozmiarem materaca, dobrze jest skupić się również na rodzaju materiału, z którego jest on wykonany. U nas znajdziecie Państwo wiele praktycznych rozwiązań, jak materace kieszeniowe, bonellowe, z pianki termoplastycznej, czy wypełniane kokosem. Każdy z nich zachowuje się nieco inaczej przy kontakcie ze śpiącym ciałem, dlatego warto poczytać i zastanowić się nad najważniejszymi funkcjonalnościami.

Jaką twardość materaca 130x180 cm najlepiej wybrać?

Rodzaj materaca to zwykle kwestia bardzo indywidualna. Każdy ma nieco inne potrzeby i preferencje. Osobom, które mają problemy z kręgosłupem lekarze najczęściej zalecają materace bardzo twarde, które zapewniają odpowiednią stabilizację. Jeśli nie ma takiej potrzeby, można też zdecydować się na materac o średniej twardości lub po prostu miękki. Polecamy serdecznie naszą ofertę i zachęcamy do zrobienia zakupów.