UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x170 cm

Problem z urządzeniem pokoju dla dziecka, pokoju gościnnego lub sypialni pojawia się często na ostatnim etapie – wymiarowania łóżka i dopasowania stosownego materaca. Ponieważ w aranżacji wnętrz nierzadko trzeba iść na kompromisy – w Godre.pl za każdym razem przygotowujemy materac 140x170 cm lub dowolny inny wymiar, na spersonalizowane życzenie każdego klienta. Na przygotowane przez nas materace udzielamy dwuletniej gwarancji, a od chwili złożenia zamówienia na indywidualnie przygotowany materac 145x170 cm do chwili jego wysłania z Godre.pl mijają maksymalnie 3 dni. Każdy wymiar długości oraz szerokości – dowolna twardość materaca oraz zastosowanie materiałów, surowców i technik produkcyjnych zgodnych z wymaganiami, to gwarancja satysfakcji towarzyszącej zakupom na naszej stronie.

Co takiego daje zaprojektowany materac 140x170 cm?

 Możliwość samodzielnego zaprojektowania i indywidualnego wykonania materaca do łóżka zmienia wiele w kontekście nie tylko samej satysfakcji z posiadania spersonalizowanego elementu wyposażenia wnętrza w swoim domu. Równie ważne, jeśli nie ważniejsze, powinny być korzyści dla samego zdrowia, a za te aspekty w największym stopniu odpowiadają takie parametry jak chociażby stopień twardości materaca lub zastosowanie hipoalergicznych materiałów do wypełnienia przestrzeni pomiędzy poszczególnymi warstwami materaców 150x170 cm. Materace średnio twarde to wybór najbardziej uniwersalny i ze swobodnym zaadaptowaniem się do takiego stopnia twardości problemów nie powinni mieć ani seniorzy, ani dorośli w sile wieku, ani również ich dzieci. Takie materace są również bardzo praktyczne, ponieważ zużywają się wolniej i rzadziej wymagają wymiany.

Co wyróżnia materace 140x170 cm z oferty Godre.pl?

Możliwość wyboru unikalnych i niespotykanych w żadnym innym sklepie wymiarów materaca to tylko jeden z argumentów przemawiających za zakupami na stronie Godre.pl. Jako producent oferujemy ogromny wybór produktów. Bez względu na to, czy klient zdecyduje się zamówić u nas standardowy wymiar materaca 160x170 cm czy też wielki kwadratowy materac do łoża małżeńskiego – może liczyć na naszą standardową 2-letnią gwarancję producenta. Dodatkowo zapewniamy wysyłkę każdego indywidualnie przygotowanego materaca w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych.