• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x170 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 140x170 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 140x170 cm

Wysokiej klasy materac 140x170 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 140x170 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 170x140 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 170x140 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 140x170 cm z materacem.

 

Jaki materac 140x170 wybrać?

Problem z urządzeniem pokoju dla dziecka, pokoju gościnnego lub sypialni pojawia się często na ostatnim etapie – wymiarowania łóżka i dopasowania stosownego materaca. Ponieważ w aranżacji wnętrz nierzadko trzeba iść na kompromisy – w Godre.pl za każdym razem przygotowujemy materac 140x170 cm lub dowolny inny wymiar, na spersonalizowane życzenie każdego klienta. Na przygotowane przez nas materace udzielamy dwuletniej gwarancji, a od chwili złożenia zamówienia na indywidualnie przygotowany materac 145x170 cm do chwili jego wysłania z Godre.pl mijają maksymalnie 3 dni. Każdy wymiar długości oraz szerokości – dowolna twardość materaca oraz zastosowanie materiałów, surowców i technik produkcyjnych zgodnych z wymaganiami, to gwarancja satysfakcji towarzyszącej zakupom na naszej stronie.

Co takiego daje zaprojektowany materac 140x170 cm?

Możliwość samodzielnego zaprojektowania i indywidualnego wykonania materaca do łóżka zmienia wiele w kontekście nie tylko samej satysfakcji z posiadania spersonalizowanego elementu wyposażenia wnętrza w swoim domu. Równie ważne, jeśli nie ważniejsze, powinny być korzyści dla samego zdrowia, a za te aspekty w największym stopniu odpowiadają takie parametry jak chociażby stopień twardości materaca lub zastosowanie hipoalergicznych materiałów do wypełnienia przestrzeni pomiędzy poszczególnymi warstwami materaców 150x170 cm. Materace średnio twarde to wybór najbardziej uniwersalny i ze swobodnym zaadaptowaniem się do takiego stopnia twardości problemów nie powinni mieć ani seniorzy, ani dorośli w sile wieku, ani również ich dzieci. Takie materace są również bardzo praktyczne, ponieważ zużywają się wolniej i rzadziej wymagają wymiany.

Co wyróżnia materace 140x170 cm z oferty Godre.pl?

Możliwość wyboru unikalnych i niespotykanych w żadnym innym sklepie wymiarów materaca to tylko jeden z argumentów przemawiających za zakupami na stronie Godre.pl. Jako producent oferujemy ogromny wybór produktów. Bez względu na to, czy klient zdecyduje się zamówić u nas standardowy wymiar materaca 160x170 cm czy też wielki kwadratowy materac do łoża małżeńskiego – może liczyć na naszą standardową 2-letnią gwarancję producenta. Dodatkowo zapewniamy wysyłkę każdego indywidualnie przygotowanego materaca w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024